تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ یکشنبه ۱۳ تیر

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، به نقل از روبط عمومی دادگستری کل استان قزوین، رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز در نشست با رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز به تشریح سیاست های دستگاه قضا در حوزه محیط زیست پرداختند.

رئیس دادگستری شهرستان البرز در این دیدار بیان داشت: برگزاری برنامه های بازدید از مناطق تحت مدیریت محیط زیست برای قضات در جهت آشنایی ملموس آنها با وظایف و مسئولیت های سازمان محیط زیست ضروری است.

رسول اصانلو ادامه داد: البته ما از زحمات اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز در برخورد قاطعانه با متخلفان تقدیر و تشکر داریم و امیدواریم این جدیت همچنان استمرار داشته باشد.

وی تصریح کرد: دستگاه قضا در حوزه حمایت های قانونی با توجه به اختیارات و تکالیف قانونی، آماده حمایت های لازم قانونی از محیط زیست برای انجام وظایف قانونی است.

در ادامه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز اظهارداشت: اداره حفاظت محیط زیست شهرستان در اجرای قوانین ومقررات محیط زیست برخوردبا متخلفان و تخریب کنندگان محیط زیست عملکرد خوبی داشته است.

امیر جلالی عنوان کرد: دستگاه قضا دغدغه توجه به محیط زیست را مورد توجه قرار داده و بر لزوم حمایت های قانونی از اداره محیط زیست تأکید دارد که این مهم تاکنون نیز با انجام حمایت هایی ظهور و بروز داشته است.

وی توضیح داد: علیرغم لزوم برخورد با متجاوزان به عرصه های طبیعی، نباید از راهکاری های اجتماعی و فرهنگی غافل شد از این رو باید در حوزه آموزش اقشار مختلف به خصوص کودکان و نوجوانان موضوع محیط زیست و منابع طبیعی جدی گرفته شود.

در ادامه رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان البرز خاطرنشان کرد: از حمایت های قضایی و آرای قاطعانه مراجع قضایی شهرستان البرز در برابر تخلفات زیست محیطی تقدیر و تشکر داریم.

غیاثوند یادآورشد: برخورد های جدی و قاطعانه مراجع قضایی با جرایم محیط زیستی در بازدارندگی و پیشگیری از تخلفات نقش اساسی دارد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.3 - 7 ؟