تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ شنبه ۰۵ تیر

معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، فهم قرآن را کلید برگزیدن سبک زندگی دانست.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا حشمتی روز شنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: اقدامات پژوهشی فراوانی با موضوع فهم قرآن در نمایشگاه قرآن امسال انجام شده که می تواند زیربنای فعالیت های پژوهشی در آینده باشد.
وی در پاسخ به این پرسش مبنی بر اینکه نمایشگاه قرآن چقدر توانسته در ترویج و گسترش فرهنگ و ارزش های اسلامی موفق باشد، گفت: فهم قرآن موضوع مهمی است و باید در این زمینه فرهنگ سازی کنیم.
رئیس بیست وچهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، انتخاب شعار «به سوی فهم قرآن» را برای این رویداد اقدامی بسیار صحیح عنوان کرد و گفت: باید طی سال، فهم قرآن را مبنای برای برگزیدن سبک زندگی، مد نظر قرار دهیم.
حشمتی همچنین در مورد استقبال از نمایشگاه قرآن امسال افزود: استقبال بسیار خوبی از نمایشگاه قرآن صورت گرفته از این رو مصمم شده ایم، در آینده با عمق بخشی به فعالیت های این رویداد، اقدامات متنوعی در آن انجام دهیم.
معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: از نمایشگاه قرآن امسال بقدری استقبال شد که تصمیم گرفتیم که ساعت کار نمایشگاه را یک ساعت اضافه کنیم. بر این اساس ساعت کار نمایشگاه ۱۸ بود که به ۱۷ تغییر یافت، از طرفی مردم خواهان این هستند که ساعت پایان کار نمایشگاه از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به ساعت ۲۴ تغییر کند که این کار را هم خواهیم کرد.
حشمتی افزود: در شب های قدر نمایشگاه تا ساعت ۲۲ میزبان مردم خواهد بود.
وی ابراز امیدواری کرد که مسئولان و دست اندرکاران نمایشگاه قرآن بتوانند با کمک قرآن پژوهان، قرآن دوستان و خادمان قرآن، کار بزرگی در شآن قرآن انجام بدهند.
بیست وچهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار «به سوی فهم قرآن» از ۲۴ خرداد ماه گشایش یافت و هشتم تیر ماه پایان می یابد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.6 + 1 ؟