تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ دوشنبه ۳۱ خرداد

سرمربی تیم‌ملی در گفتگویی تازه درباره ابعاد و دلایل لغو اردوی تیم‌ملی صحبت کرد و گفت بدون حمایت باشگاه‌ها برنامه‌اش را پیش نخواهد برد.

به گزارش “ورزش سه”، کی‌روش در یک گفتگوی ۱۰ دقیقه‌ای که از طریق تلگرام رسمی تیم‌ملی منتشر شده با ناراحتی از لغو اردوی تیم‌ملی حرف می‌زند.
۶ ماه پیش برنامه‌ریزی کرده بودیم
در بیانیه رسمی فدراسیون همه چیز آورده شده و من چیز زیادی نمی‌توانم به این موضوع اضافه کنم. شما باید بیانیه را بخوانید و اطلاعات آن را به ذهن بسپارید، این موضوع بسیار شفاف است اما ما از ۶ ماه پیش شروع کردیم به برنامه‌ریزی برای مسیرمان در جام‌جهانی ۲۰۱۸٫ من فکر می کنم و باور دارم این برنامه به بهترین شکل منافع ملی و باشگاهی ما را تامین و از آن محافظت می‌کرد. چه از بعد حرفه‌ای و چه از بعد فنی این بهترین برنامه آماده‌سازی برای تیم‌ملی ایران بود.
برانکو رهبر مخالفت با من بود
متاسفانه آنچه که در ذهن ما بود با ذهنیت‌های دیگران هماهنگی نداشت و مخالفت‌هایی که از سوی سرمربی پرسپولیس رهبری می‌شد کار را به جایی برد که این کار پیش نرود. بعد از حرف‌های ایشان بقیه افراد نیز به مخالفت درآمدند و قطعا اگر حمایت همه جانبه باشگاه و ارکان فوتبال از تیم‌ملی نباشد، اجرای این برنامه ممکن نبود و بعد از صحبتی که کردیم به این نتیجه رسیدیم که تمام این برنامه‌ها را لغو کنیم.

من طرفدار محیط زیست هستم
کارلوس کی‌روش درباره استفاده از واژه‌هایی مثل مار، گرگ و … گفت: من طرفدار محیط زیست هستم و رابطه تنگاتنگی با طبیعت دارم.
قلعه‌نویی همیشه مخالف همه برنامه‌های تیم‌ملی است
همراهی آقای قلعه‌نویی با حرف‌های برانکو ایوانکوویچ برای من شگفت‌آور نبود و این چیز تازه‌‌ای نیست چراکه ایشان همیشه و در همه حال مخالف برنامه‌های تیم‌ملی بوده‌اند. آقای قلعه‌نویی مطمئنا وقتی بازیکن‌های سرباز برای آنها بازی می‌کنند اما قادر به همراهی تیم‌ملی نیستند، از این موضوع گلایه‌ای نمی‌کند چون به نفع تیمش تمام می‌شود.
برانکو باید با همه انرژی کمک تیم‌ملی باشد
نکته شگفت‌آور این است که یک مربی خارجی که باید با تمام انرژی بیاید و از برنامه‌های تیم‌ملی حمایت کند، الان مخالفت کامل خودش را با تیم‌ملی نشان می‌دهد. البته ما به تمام نظرات احترام می‌گذاریم و به همه انتقادها گوش می‌کنیم اما بار دیگر تکرار می‌کنم این باید بهترین برنامه ممکن برای تیم‌ملی و حفظ منافع باشگاه‌ها چراکه ما دیگر کار تیم‌ امید را تکرار نمی‌کنیم که ۴۵ روز مسابقات باشگاهی را تعطیل کنیم. این اتفاق قرار نبود دیگر رخ بدهد.
قلعه‌نویی و برانکو گله نکردند
وقتی تیم امید ۴۵ روز لیگ را تعطیل کرد آقای قلعه‌نویی و آقای برانکو هیچ وقت به تعطیلی ۴۵ روزه فوتبال اعتراض نکردند.

 

حرف برانکو دروغ است
آقای برانکو گفته‌ است من مانع از تست پزشکی بازیکنان برای آغاز لیگ شده‌ام که این حرف مطلقا حقیقت ندارد و ایشان باید مسئولیت حرف‌های نادرست‌شان را برعهده بگیرند. من به عقاید ایشان احترام می‌گذارم  اما نباید فراموش کنیم زمانی که ایشان خودشان سرمربی تیم‌ملی بودند، اردوها و برنامه‌های متعددی را برای تیم‌ملی می‌گذاشتند و حالا که در باشگاه هستند طور دیگری رفتار می‌کنند.
او نمی‌تواند پرسپولیسی‌ها علیه من تحریک کند
ایشان نمی‌تواند به دروغ گفتن ادامه بدهند و هواداران خوب پرسپولیس را علیه من تحریک کنند.

 

برانکو فرد اشتباهی را انتخاب کرده است
یک مطلبی را به هواداران پرسپولیس بگویم که من به هیچ وجه مانع از حضور هیچ کدام از بازیکنان پرسپولیس و سایر تیم‌ها مثل سپاهان و استقلال در تست‌های پزشکی نشدم و حتی اطلاع نداشتم که قرار است این تست‌ها در ایران اتفاق بیفتد. اگر آقای برانکو می‌خواهند توجیهاتی برای عدم موفقیتشان در پرسپولیس بیاورند باید دلایل دیگری انتخاب کنند و برای توجیه این عدم موفقیت روی من حساب نکنند که فرد اشتباهی را انتخاب کرده‌اند.

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.2 - 7 ؟