تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ دوشنبه ۳۱ خرداد

سخنگوی شورای صنفی گفت:‌ هفته جاری فیلم «دختر» و از ۹ تیرماه دو فیلم «دراکولا»‌ و «زاپاس» ‌اکران می‌شوند.

غلامرضا فرجی روز دوشنبه در گفت ‌و گو با خبرنگار سینمایی ایرنا درباره تازه‌ترین تصمیمات شواری صنفی نمایش در جلسه امروز ۳۱ خرداد، اظهار کرد:‌ در جلسه امروز قرار شد فیلم سینمایی «دختر»‌ روز چهارشنبه دوم تیرماه در گروه آزاد اکران و بعد از اتمام اکران فیلم «ننه نقلی»‌ در گروه ماندانا اکران خود را ادامه دهد.
فیلم دختر روایت داستان زندگی آقای عزیزی است که سرپرست بخش تعمیرات و نگهداری پالایشگاه آبادان است و برای مراسم خواستگاری دخترش آماده می‌ شود و ستاره دختر دیگرش در همان روز قصد سفر به تهران برای شرکت در جشن خداحافظی یکی از دوستان هم‌ دانشگاهی‌اش را دارد. پدرش به دلایلی به این سفر مشکوک است و این آغاز ماجراست.
فرهاد اصلانی، مریلا زارعی، ماهور الوند، شاهرخ فروتنیان، هدایت هاشمی، قربان نجفی، یاسمن معاوی بازیگران این فیلم هستند.
وی افزود: همچنین از چهارشنبه هفته آینده ۹ تیرماه فیلم سینمایی «دراکولا»‌ به صورت آزاد اکران می‌شود و در هفته بعد در سرگروه سینمایی کوروش اکران آن ادامه می‌یابد.
دراکولا به نویسندگی و کارگردانی رضا عطاران سال گذشته نتوانست به بخش مسابقه جشنواره فجر راه یابد. دراین فیلم لوون هفتوان، ویشکا آسایش، سیامک انصاری، ژاله صامتی ، لیلابلوکات، امید روحانی، محمود نظر علیان، نیما راد، عباس محبوب، صادق حسنی، فروغ لسانی، فریده گل محمدی و آرش دوست محمدی به ایفای نقش پرداخته اند.
سخنگوی شورای صنفی ادامه داد: فیلم سینمایی «زاپاس»‌ نیز از ۹ تیر ماه در گروه استقلال اکران خواهد شد.
زاپاس فیلمی به کارگردانی و نویسندگی برزو نیک نژاد است که هنرمندانی چون امیر جعفری ، ریما رامین فر، جواد عزتی، الناز حبیبی، احمد مهران فر، شبنم مقدمی، ماهان نصیری و صفر روحی در آن هنرنمایی کرده اند.
در خلاصه داستان زاپاس آمده است؛ آدم ها قصه دارن ولی نمی گن، برای همین است که ما نمی شناسیمشون، ولی یه جایی، قصه ها به هم گره می خوره، اونوقت که اگه نخوان بگن هم همه می فهمن.
فرجی خاطرنشان کرد:‌ فیلم سینمایی «ناردون»‌ بعد از فیلم «بارکد»‌ در گروه آزادی، «امکان مینا»‌ بعد از «ایستاده در غبار» ‌در گروه زندگی و فیلم سینمایی «سایه»‌ در گروه ماندانا بعد از فیلم «دختر» قراردادشان به ثبت رسید.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.3 + 2 ؟