تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ شنبه ۲۲ خرداد

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری یزد، سید علی اصغر رفاهی در جمع صنف املاک یزد ضمن بیان دغدغه های پیشگیرانه معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان افزود : آموزش های حقوقی برای صاحبان بنگاههای املاک را ضروری است و باید برای برگزاری این دوره ها اقدام عملی صورت گیرد.

وی اظهار داشت : ‌بحث قراردادها  جزء سنگین ترین مباحث حقوقی است که در دانشگاه ها تدریس می شود و چنانچه قراردادها ،  قانونی شود یک سوم پرونده های دادگستری کاهش خواهد یافت.

این مقام قضایی به موضوع مهاجرت و حضور اتباع بیگانه در استان نیز اشاره کرد و بیان داشت : بحث مهاجرت و اتباع بیگانه چهارمین آسیب اجتماعی اولویتی استان است و یزد دومین استان مهاجر پذیر در کشور است و انتظار است در سامان دهی این وضعیت بنگاه های املاک نیز مشارکت نمایند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان یزد ارائه یک نسخه  از قرارداد های بنگاه املاک که یک طرف قراردادتبعه خارجی است را خواستار شد و اظهار داشت: متصدیان بنگاههای املاک ، یک نسخه از قراردادی را که  یک طرف آن مهاجر یا تبعه بیگانه است را برای معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم ارسال نمایند تا در این زمینه بانک اطلاعاتی برای اقدامات بعدی ایجاد گردد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود به خود شناسی و خداشناسی پرداخت و گفت : نگرشمان را باید نسبت به خودمان ،‌ خدا و دیگران تقویت کنیم که اگر این خود شناسی صورت بگیرد خیلی از مسائل حل خواهد شد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.8 + 2 ؟