تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ شنبه ۲۲ خرداد

به گزارش گروه حقوقی و قضایی برگزاری میزان به نقل از معاونت منابع انسانی قوه قضائیه، مراسم افتتاحیه دوره ۱۹۲ کارآموزی قضایی مرکز آموزش تهران در تاریخ ۲۰ تیر ماه ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد.

داوطلبان تصدی امر قضاء که برای شرکت در دوره ۱۹۲ کارآموزی قضایی مرکز آموزش تهران فراخوان شده اند؛ برای تشکیل پرونده، حضور در جلسه توجیهی و شرکت در آموزش ها در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ از ساعت ۸/۳۰ صبح الی ۱۰ صبح به آدرس خیابان شریعتی، روبروی خیابان پلیس، جنب آتش نشانی، کوچه شهید احمدیان، بن بست آزادگان، مرکز آموزش قضات مراجعه نمایید.

همراه داشتن ۶ قطعه عکس ۴*۳رنگی جدید، تصویر تمام صفحات شناسنامه خود و همسر (در برگ A4)، تصویر کارت ملی خود و همسر (در برگ A4)، تصویرگذرنامه خود و همسر (در برگ A4)، تصویر آخرین مدرک تحصیلی (در برگ A4)، تصویر کارت پایان خدمت (در برگ A4) و تصویر گواهی نامه آموزش های ICDL  (مهارتهای ۱، ۲و ۷)، برای انجام امورمربوط به ثبت نام و تشکیل پرونده الزامی است.

مراسم افتتاحیه و جلسه توجیهی در همان روز از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۲ ظهر در سالن کنفرانس مرکز آموزش قضات برگزار می شود. کلاس های آموزشی نیز ازساعت ۱۴ عصر همان روز مطابق با برنامه ای که در جلسه توجیهی ارائه می گردد؛ تشکیل خواهد شد.

لازم به ذکر است عدم حضور در تاریخ یاد شده به منزله غیبت و انصراف از شرکت در دوره کارآموزی قضایی تلقی می شود. شایسته است کارآموزان متقاضی اسکان در خوابگاه، با توجه به فشردگی آموزش ها و میسر نبودن مراجعه به محل سکونت تا قبل از پایان هفته، وسایل شخصی ضروری را همراه داشته باشند.

برای مشاهده اسامی کارآموزان قضایی دوره ۱۹۲ تهران به اینجا مراجعه کنید.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.4 - 8 ؟