تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ پنج شنبه ۲۰ خرداد

نماینده هیات موسس خانه روابط عمومی ایران گفت: رویکرد خانه روابط عمومی ایران، حمایت از تشکل های این حرفه و کمک به ایجاد بستر مناسب برای فعالیت مناسب آنها بمنظور کارائی بیشتر است.

هوشمند سفیدی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: هیچ نهادی، حامی تشکل های روابط عمومی نبوده و آنها بدون حمایت لازم، تلاش های ارزشمندی را برای برافراشته نگهداشتن پرچم روابط عمومی در کشور انجام می دهند.
وی با انتفاد از حذف ردیف بودجه حمایت از تشکل های روابط عمومی در دولت های نهم و دهم گفت: اکنون نیز این ردیف بودجه برقرار نشده و حتی از همفکری با نهادهای مدنی روابط عمومی دریغ می شود.

** خانه روابط عمومی قصد ندارد جای تشکلی را بگیرد
سفیدی با تأکید بر اینکه خانه روابط عمومی قصد ندارد جای تشکلی را بگیرد، رویکرد خانه روابط عمومی ایران را تکثر نهادهای مدنی روابط عمومی و بسترسازی برای عملکرد بهتر آنها عنوان کرد و افزود: ممکن است هر یک از اعضای هیات موسس به برخی عملکرد یک تشکل خاص انتقاد داشته باشند، اما خانه روابط عمومی ایران با لحاظ کردن ویژه کارهای هر تشکل، در پی تقویت آن با همفکری و انجام رایزنی های لازم خواهد بود.

** تخصصی کردن روابط عمومی و کمک به توسعه علمی این حرفه
بنیانگذار انجمن متخصصان روابط عمومی، کار ویژه خانه روابط عمومی ایران را تخصصی کردن روابط عمومی، کمک به توسعه علم روابط عمومی، انسجام بخشی به فعالیت های روابط عمومی و حمایت از حقوق صنفی و تخصصی روابط عمومی عنوان کرد.
وی از تلاش های انجمن های ملی روابط عمومی و نیز تشکل های استانی، محلی و صنوف مختلف و نیز موسسات فعال در این حرفه قدردانی کرد و آنها را به همکاری با خانه روابط عمومی ایران برای تقویت و اعتلای روابط عمومی در کشور فراخواند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.9 + 5 ؟