تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ چهارشنبه ۱۹ خرداد

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل دادگستری، جواد یاوری روز چهارشنبه افزود: اداره کل راه و شهرسازی استان البرز موظف است ، در مدت ۶ ماه نسبت به رفع نواقص اقدام کند در غیر این صورت با بروز سانحه در این نقاط ، آن اداره کل از مقصران خواهد بود.
این مقام قضایی با اشاره به اینکه نقاط حادثه‌خیز در جریان بازدید وی از جاده کرج – چالوس شناسایی شده، ادامه داد: با رفع این ایرادها سوانح کاهش می یابد.
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادسرای کرج با برشمردن ایرادهای ارسالی، اظهار داشت: سه راه کندر جدید، پیچ مجتمع یوسف، پیچ‌های خوزن، ورودی تونل شماره ۲ از شمال به جنوب، پیچ تکاوران، انتهای سد کرج تا پل خواب، پیچ ری زمین، پیچ شاه غلام، پیچ در ده از جمله موارد اعلامی هستند.
وی همچنین با انتقاد از پوسیدگی گاردریل‌ها و فاصله غیراستاندارد بین پایه‌ها، دیگر نواقص را نیز عنوان کرد و گفت: دیوارچینی حاشیه سد، نصب حفاظ‌های توری، شیب نامناسب در برخی پیچ‌ها، آسفالت نامناسب جاده، تعمیر بهمن‌گیرها، نصب تابلوها و علایم هشدار دهنده، جمع‌آوری زباله و نخاله‌های ساختمانی، تامین نور کافی، رفع خطر ریزش سنگ در تونل‌ها و کوه دیگر موارد اعلامی را تشکیل می‌دهد که در نامه‌ای با ذکر جزئیات به اطلاع اداره کل راه و شهرسازی استان رسیده است.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.6 - 10 ؟