تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ یکشنبه ۱۶ خرداد

سرپرست معاونت منابع انسانی دادگستری کل استان یزد گفت: منابع انسانی در هر دستگاه اداری، سرمایه‌های ارزشمند آن دستگاه در ارائه خدمت به مردم هستند و ضروری است از سلامت آنان صیانت شود.

احمد بهمنی با اشاره به جذب نیروی انسانی صالح و سالم در دستگاه‌های اداری افزود: همانطور که در زمان استخدام، نیروی انسانی باید از فیلترهای سلامت جسم و روان عبور کند، باید در زمان و طول مدت خدمت نیز از هر جهت مورد حمایت و نظارت دستگاه قرار گیرد.

وی اظهار داشت: با توجه به این که اغلب بیماری‌های شغلی غیر قابل درمان ولی قابل پیشگیری هستند به همین منظور دوره بهداشت عمومی و سلامت کارکنان جهت ۳۶۰ نفر از کارکنان اداری دادگستری مرکز استان یزد برگزار گردید.

این مقام قضایی خاطرنشان کرد: این دوره آموزشی توسط سید جلیل میرمحمدی استاد دانشگاه و عضو هیأت علمی دانشگاه شهید صدوقی یزد طی سه دوره به مدت ۲هزار و ۸۸۰ نفر ساعت  برگزار شد.

بهمنی ادامه داد: مباحث همچون آسیب‌های ناشی از حرکات تکراری، بررسی عوامل زیان آور در محیط کار، بررسی عوامل خطر روانی در محیط کار و مدیریت استرس در محیط کار و منزل، فیزیولوژی اعضای فعال بدن هنگام کار با رایانه و پیشگیری از اختلالات اسکلتی عضلانی و همچنین ورزش های مناسب جهت پیشگیری از صدمات بدنی، مطرح گردید.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود در خصوص دیگر برنامه آموزشی اجرا شده در خرداد ماه اظهار داشت: دوره آموزشی آشنایی با قرارهای قضایی در رسیدگی‌های مدنی به مدت ۱هزار و ۲۰۰ نفر ساعت که توسط ابوالقاسم کریمی، مستشار دادگاه تجدید نظر استان یزد جهت مدیران دفاتر اجرا شده و همچنین دوره آموزشی مقررات انتظامی قضات و قانون نظارت بر رفتار قضات نیز در اردیبهشت ماه توسط علی رنجبر معاون نظارت و ارزشیابی دادسرای انتظامی قضات به مدت ۸۸۰ نفر ساعت جهت قضات اجرا شد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.4 + 2 ؟