تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ پنج شنبه ۱۳ خرداد

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری یزد، با برگزاری انتخابات اردیبهشت گذشته ، کانون وکلای دادگستری استان یزد از کانون وکلای مرکز مستقل و با تعیین هیات مدیره رسما فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

رییس کل دادگستری استان یزد به عنوان رئیس هیأت نظارت بر انتخابات کانون وکلای یزد با اعلام این خبر افزود: این امر درپی حمایت و همکاری دستگاه قضایی و تصمیم منسجم وکلای استان با انجام انتخابات در روز سی ام اردیبهشت ماه سال جاری محقق گشت.

محمدرضا حبیبی اظهار داشت : امورات کاری وکلا و کارآموزان وکالت در استان از این پس در یزد نظارت و پیگیری می‌شود و نیاز به مراجعه به مرکز نیست.

این مقام قضایی ، انتخابات کانون یزد را سالم و با نشاط توصیف کرد و گفت: کثرت شرکت کنندگان و نشاط حاکم بر جو انتخابات مبین این موضوع بود.

حبیبی تصریح کرد: حضور در کانون وکلای دادگستری استان یزد باید برای تمامی اعضاء ، فرصت خدمتگذاری به جامعه وکالت و مردم شریف استان محسوب شود و زمینه پیشبرد اهداف کلان نظام حقوقی جامعه اسلامی در این عرصه را بیش از پیش فراهم آورد.

بر اساس این گزارش، انتخابات کانون وکلای دادگستری استان یزد در اردیبهشت سال جاری برگزار و بعد از شمارش آراء و تأیید صحت برگزاری انتخابات توسط هیات نظارت ، «محمدحسین جعفری» ، « اکبر صدری یزدی » ، « ضیاء فاطمیون» ، «احمد دهقانی اشکذری» و «خدیجه بابایی» به عنوان ۵ نفر اول که حائز بیشترین آراء شده اند معرفی گردیدند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.4 - 5 ؟