تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ پنج شنبه ۱۳ خرداد

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، به نقل از روابط عمومی دادگستری استان قزوین، اسماعیل صادقی نیارکی دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین در خصوص اجرای حکم پارتی شبانه دانشجویان در قزوین اظهار کرد: قوه قضاییه هیچ‌گاه تحت تاثیر فضاسازی‌ها قرار نمی‌گیرد و در اجرای احکام اسلامی کوتاهی نخواهد کرد.

وی با تصریح بر پایبندی قوه قضائیه بر اجرای سریع و دقیق احکام اسلامی در جامعه، گفت: دستگاه قضایی به طور یقین با هرگونه هنجارشکنی و تعرض به ارزش‌های اسلامی برخورد و اقدامات پیشگیرانه را در دستور کار قرار می‌دهد.

دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین با اشاره به اینکه آحاد جامعه باید در راستای حفظ ارزش‌های اسلامی تلاش نمایند، تاکید کرد: توقع می‌رود مسئولین و مراجع ذی ربط در زمینه فرهنگ‌سازی و اقدامات پیشگیرانه به طور جدی عمل کرده و حساسیت نشان دهند.

صادقی نیارکی با تاکید بر اینکه نظام بر پایه دین مبین اسلام و باورهای دینی تحکیم یافته، اذعان داشت: همان طور که دشمن همواره در راستای نفوذ فرهنگی و تغییر باورهای دینی و اعتقادی افراد جامعه تلاش می‌کند، ما هم موظف به فرهنگ سازی و تبدیل ارزش‌های دینی به یک باور جهانی هستیم.

وی خاطرنشان کرد: ما در مملکتی نفس می‌کشیم که هزاران شهید جان خود را نثار آن کرده‌اند لذا شایسته نیست با برخی رفتارها و هنجارشکنی‌ها خون پاک و آرمان‌های شهدا را پایمال کنیم.

دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین تصریح کرد: موضع‌گیری برخی جریان‌ها در برابر اجرای احکام اسلامی طبیعی است چراکه هدفی جز تضعیف ارزش‌های دینی و جنگ روانی در کشور ندارند؛ عده‌ای تلاش دارند که به دستگاه قضا فشار وارد کنند اما بدانند که تصور تحت تاثیر قراردادن دستگاه قضایی تصوری اشتباه و باطل است.

صادقی نیارکی در پایان تاکید کرد: در اجرای احکام اسلام هیچ گونه کوتاهی نخواهیم کرد و فضا سازی‌ها و موضع‌گیری‌ها موجب تحت تاثیر قرار گرفتن تصمیمات نخواهد شد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.4 + 3 ؟