تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ چهارشنبه ۰۵ خرداد

به گزارش  خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، حجت الاسلام و المسلمین مظفری رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی در جمع رؤسای کل دادگستری‌های سراسر کشور تصریح کرد: دستگاه قضایی در ارائه خدمات الکترونیکی به مردم پیشرو است.

حجت الاسلام والمسلمین مظفری که در مراسم افتتاحیه گردهمایی رؤسای کل و معاونان آمار و فناوری اطلاعات دادگستری‌های سراسر کشور در مشهد مقدس با تبریک ایام ماه مبارک شعبان و ولادت باسعادت منجی عالم بشریت (عج) تصریح کرد: انقلاب اسلامی زمینه ساز انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) است.

وی با اشاره به تحولات دستگاه قضایی افزود: بحمدالله در سال‌های اخیر شاهد پیشرفت خوبی در نحوه بکارگیری فناوری‌های نوین در عرصه آمار و اطلاعات بوده‌ایم که نتیجه آن ارتقای ارائه خدمات کمی و کیفی به مراجعان بوده است.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری با اشاره به پیچیدگی‌های زندگی اجتماعی امروز خاطر نشان کرد: دستگاه قضایی به عنوان مهمترین رکن حاکمیتی نظام مقدس اسلامی باید با این تحولات همگام و حتی جلوتر باشد و در این زمینه شاهد یک حرکت جهادی در قوه قضائیه هستیم به نحویکه در حال حاضر شاهدیم که بسیاری از خدمات قضایی و حقوقی به صورت الکترونیک و   بر خط به مراجعان محترم ارائه می شود.

وی تسریع در انجام امور و افزایش دقت را از جمله اهداف اجرای برنامه های الکترونیکی در قالب نرم افزارهای مختلف برشمرد و خاطر نشان کرد: براساس اهداف و برنامه های توسعه قضایی تکریم ارباب رجوع و تسهیل در ارائه خدمات هرچه مطلوبتر به عنوان شاخصه های مهمی مشخص شده و قطعاً بهره گیری از فناوریهای نوین دستیابی به این اهداف متعالی را میسر می کند.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری با اشاره به برنامه های دادگستری خراسان رضوی در سال ۹۵ افزود: همانگونه که در سال ۹۴ در زمینه ارتقای توانمندی‌های مجموعه قضایی استان خراسان رضوی در زمینه بکارگیری فناوری‌های نوین تلاش زیادی شده ان شاء الله در سال ۹۵ نیز با بهره گیری از نرم افزارهای موجود روند ارائه خدمات به مراجعان به ویژه از طریق بیش از ۱۰ دفتر ارائه خدمات الکترونیکی قضایی در شهر مقدس مشهد ادامه پیدا خواهد کرد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.10 + 8 ؟