تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ شنبه ۰۱ خرداد

تیم ملی والیبال ایران شب گذشته راهی ژاپن شد تا با انجام دو بازی دوستانه مقابل لهستان و چین کار خود برای به دست آوردن سهمیه المپیک ریو را آغاز کند.

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی والیبال ایران شب گذشته در سفری طولانی راهی ژاپن شد تا بالاخره در چهارمین تلاش جدی برای المپیکی شدن این بار طلسم را بشکند. لوزانو برای تحقق این رویا به جای ۱۴ بازیکن، ۱۶ بازیکن را با خود به ژاپن بود که ۲ بازیکن اضافه بر لیست دریافت کننده هستند، یعنی او هنوز برای ترکیب اصلی خود به جمع بندی نهایی نرسیده است.
فرهاد قائمی، میلاد عبادی پور، مجتبی میرزاجانپور، حمزه زرینی، محمدجواد معنوی نژاد و علی مباشری ۶ بازیکنی هستند که در پست دریافت کننده به ژاپن رفته اند و معمولا ۴ بازیکن در لیست ۱۴ نفری به کار گرفته می شوند. با این حال ایران در بین تیم های آسیایی شانس اول صعود به المپیک محسوب می شود و بازیکنان همه از قطعی بودن این اتفاق حرف زده اند.
لوزانو بازیکنان خود را در ابتدا به دو دیدار تدارکاتی مقابل چین و لهستان به میدان می فرستند و سپس روز هشتم خرداد ماه در اولین دیدار رسمی مقابل استرالیا، جدی ترین حریف ایران در راه المپیکی شدن قرار خواهد گرفت.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.3 - 9 ؟