تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان یزد، محمدرضا حبیبی رئیس کل دادگستری استان یزد در این جلسه گفت: هفته قوه قضائیه فرصت معرفی تلاش‌ها و خدمات دستگاه قضایی و دستگاه‌های وابسته به قوه قضائیه به مردم و زمینه ساز ارتباطات بیشتر و صمیمی‌تر مردم و مسئولان است که باید از آن فرصت به نحو  احسن استفاده کرد.

وی اظهار کرد: همزمانی هفته قوه قضائیه با ماه مبارک رمضان و به ویژه لیالی پر فیض و برکت قدر ضرورت برنامه ریزی جامع و دقیق را مسجل کرده است تا معنویت و روحانیت این ماه گرانقدر نیز عجین با تلاش‌های سنگرداران عدالت و قضاوت شود.

رئیس شورای عالی قضایی استان یزد، مردم و آحاد جامعه را هدف برنامه‌های هفته قوه قضائیه ذکر کرد و ابراز داشت: باید سمت و سوی این برنامه‌ها در جهت ارائه خدمات بیشتر، معرفی تلاش‌ها و خدمات صورت گرفته و همچنین ارتقاء دانش عمومی و حقوقی مردم باشد.

این مقام قضایی خاطرنشان کرد: باید هفته قوه قضاییه فرصت ارتباطات سهل و آسان تر را با مردم فراهم کند تا نقاط ضعف و قوت دستگاه قضایی از نگاه مردم در این هفته ارزیابی شود.

وی به تدوین یک برنامه جامع مشترک از سوی مرکز برای استان‌ها نیز اشاره کرد و گفت: به لحاظ اینکه برنامه‌های مرکز در هفته پایانی خرداد ماه به استان‌ها واصل می‌شود، باید برنامه‌های درون استانی و هماهنگی‌های برون دستگاهی از اکنون انجام شود و پس از وصول برنامه‌های مرکز برای اجرایی کردن آنها گام برداشته شود.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.4 + 2 ؟