تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت

رییس کل دادگستری استان تهران گفت: با بکارگیری کلیه امکانات باید در جهت تجلیل از مقام شامخ شهدای هفتم تیر به‌ویژه آیت الله بهشتی(ره) گام برداشته و از خدمات بسیار موثر این شهید بزرگوار در عرصه تحقق عدالت، در همه حال قدردانی کنیم؛ لذا هفته قوه قضائیه باید باشکوه برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، غلامحسین اسماعیلی در دومین نشست شورای قضایی استان تهران که صبح امروز در مجتمع قضایی امام خمینی(ره) برگزار شد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به‌ویژه سالروز ولادت باسعادت منجی عالم بشریت، حضرت مهدی موعود (عج) اظهار کرد: همه ما باید ضمن بهره مندی از فیوضات ماه شعبان به وظایف و تکالیفی هم که بر عهده ماست به‌خوبی عمل کنیم؛ چرا که برای رسیدن به این حظ معنوی راهی جز انجام تکالیف وجود ندارد.

وی ادامه داد: مناسبت های مهمی پیش روی ما قرار دارد یکی از این مناسبت ها میلاد فرخنده عدالت گستر واقعی جهان، مهدی زهرا(س) است و از آنجائی که ما قضات بیشترین قرابت را با آن حضرت در عرصه اجرای عدالت داریم؛ لذا بالطبع وظایف سنگینی هم بر دوش تک تک ماست که باید انجام دهیم و بدین وسیله تقرب فوق به اثبات خواهد رسید.

رئیس شورای قضایی استان تهران با اشاره به برنامه استانی آتی ریاست قوه قضائیه خاطرنشان کرد: با تشکیل کارگروه های تخصصی در این راستا برنامه ریزی های جامعی صورت گرفته که در صورت نهایی شدن به مرحله اجرا در خواهد آمد و امید است این برنامه آثار و برکات فراوانی داشته باشد. لازم است کلیه واحدهای قضایی در سراسر استان و همچنین ادارات کل تابعه قوه قضائیه، گزارشات مربوط به اقدامات انجام شده، مشکلات مطروحه و پیشنهادات سازنده مربوط به حیطه مسئولیت خود را به صورت اجمالی به استان منعکس کنند تا پس از جمع آوری و پردازش لازم در موقع مقرر به محضر ریاست محترم قوه ارائه شود.

اسماعیلی در ادامه به سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) اشاره کرد و افزود: همه ما مدیون تلاش ها و رهبری های داعیانه آن حضرت و ایثارگری های یاران صدیق وی در برپائی نهضت اسلامی و ادامه مسیر آن هستیم؛ لذا بر همگان لازم است در این ایام یاد و خاطره آن بزرگ مرد تاریخ معاصر را زنده نگه داشته و پاسدار زحمات ارزشمند آن حضرت باشیم.

رییس کل دادگستری استان تهران با تاکید بر اهمیت برگزاری باشکوه هفته قوه قضائیه گفت: با بکارگیری کلیه امکانات باید در جهت تجلیل از مقام شامخ شهدای هفتم تیر به‌ویژه حضرت آیت الله بهشتی(ره) گام برداشته و از خدمات بسیار موثر این شهید بزرگوار در عرصه تحقق عدالت، در همه حال قدردانی کنیم.

رییس کل دادگستری استان تهران گفت: مدیران مجموعه های قضایی تلاش کنند با هماهنگی با ستاد بزرگداشت هفته قوه قضائیه فضاسازی مناسبی برای واحدها و مراجعین ایجاد کرده و از ظرفیت های رسانه ای موجود به‌ویژه صدا و سیما (شبکه تهران) در جهت اطلاع رسانی در خصوص زحمات ارزشمند کارکنان دستگاه قضا به افکار عمومی به نحو احسن استفاده کنند.

اسماعیلی بهره‌گیری از مجالس و مراسم های مذهبی و استفاده از ظرفیت بسیار موثر روحانیون، علما و وعاظ در جهت تحقق هدف یادشده را مورد تأکید قرار داد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.2 - 8 ؟