تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، الهام امین زاده روز سه شنبه در همایش «مسئولیت اجتماعی صنعت نفت»، افزود: شرکت ها باید به موضوعاتی مانند احترام به حقوق شهروندی، رفتار منصفانه و بدون تبعیض با نیروی کار و مصرف کنندگان، جلب مشارکت واقعی کارمندان، شایسته سالاری، گزینش عزل و نصب های درست و شفافیت و اطلاع رسانی توجه کنند.
معاون حقوقی رئیس جمهوری اضافه کرد: همچنین شرکت ها باید در امور خیریه و بشردوستانه مشارکت کنند و به رعایت اصول زیست محیطی پایبند باشند.
امین زاده با بیان اینکه خوشبختانه رویکرد مسئولیت اجتماعی در میان بنگاه ها و شرکت های کشور تقویت شده است، افزود: نظام از شکل سلسله مراتبی به شکل مشارکت در اداره کشور پیش می رود که این شیوه به تقویت رقابت میان بخش های دولتی و خصوصی کمک می کند.
معاون حقوقی رئیس جمهوری اضافه کرد: مسئولیت اجتماعی باعث آرامش و سلامت در جامعه شده است و شرکت هایی که در این زمینه فعال نباشند، موفق نخواهند بود.
وی افزود: نقش آفرینی در توسعه پایدار، برآوردن انتظارات ذی نفعان و پاسخگویی به جامعه از جمله مسئولیت های اجتماعی یک سازمان موفق به شمار می آید.
امین زاده اضافه کرد: مسئولیت های اجتماعی در ابعاد اقتصادی، قانونی، اخلاقی و عمومی و ملی حائز اهمیت است که در بعد قانونی این موضوع به معاونت حقوقی مربوط می شود.
به گزارش ایرنا، همایش « مسئولیت اجتماعی صنعت نفت» صبح امروز با حضور الهام امین زاده معاون حقوقی رئیس جمهوری، بیژن زنگنه وزیر نفت، سید حسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، منصور معظمی رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و مدیران ارشد وزارت نفت در مرکز همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت آغاز به کار کرد.
این همایش ۲ روزه پس از برگزاری کارگاه های آموزشی عصر فردا به کار خود پایان می دهد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.9 + 8 ؟