تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ یکشنبه ۲۶ اردیبهشت

به گزارش روز یکشنبه ایرنا ، غلامحسین اسماعیلی در بازدید از دادگستری و دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان دماوند در جمع کارکنان این دادگستری ، اظهار کرد: ضرروی است که قضات اگر در سیستم سمپ (سیستم مدیریت پرونده های قضائی) مشکلاتی مطرح است حتما مراتب را به نحو مکتوب به استان منعکس کنند تا این مشکلات از طریق مبادی ذیربط پیگیری و رفع نقص شود.
اسماعیلی هر چند اظهار کرد که از تراکم کار و سختی آن مطلع است اما در عین حال گفت: معتقدم بهتر از این هم می توان خدمت کرد؛ بنابراین لازم است قضات، هیچگاه به سطح فعلی ارائه خدمات خود قانع نباشند.
به گزارش دادگستری استان تهران ، وی افزود: گاهی مشاهده می شود که همکاران قضائی زحمات فراوانی در حوزه دادرسی و اتخاذ تصمیمات قضائی متحمل می شوند لکن به جهت غفلت از یک امر جزئی مانند عدم وارد کردن نتیجه اقدامات در سیستم سمپ و یا نظارت نکردن دقیق به عملکرد دفاتر، این زحمات تحت الشعاع قرار بگیرد و از ارزش کار می کاهد.
وی همچنین این خبر را نیز اعلام کرد که قرار است دادگستری استان تهران در خرداد ماه امسال میزبان آیت الله آملی لاریجانی ، رئیس قوه قضائیه باشد.
اسماعیلی اظهار امیدواری کرد که حضور رئیس قوه قضائیه آثار ارزشمندی برای دادگستری استان داشته باشد و واحدهای قضائی، خود را برای تحقق این موضوع مهم بیش از پیش آماده کنند و نسبت به رفع نواقص احتمالی در حیطه مسئولیت خود مبادرت کنند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.3 - 9 ؟