تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت

ه نظر می‌رسد باشگاه دورتموند به علت مسائل مالی با فروش ستاره‌های خود مشکلی ندارد.

به گزارش “ورزش سه”، کاپیتان متس هوملس بعد از هشت سال بروسیا دورتموند را ترک خواهد کرد و به بایرن مونیخ خواهد پیوست. هانس یواخیم واتسکه ،نایب رئیس باشگاه دورتموند، درمورد مبلغ این ترانسفر توضیحی نداد اما رسانه‌های آلمان از رقمی بالغ بر ۳۸ میلیون یورو سخن می‌گویند.

 

 

 

 

اما زردهای وست‌فالن در نه ماه ابتدایی فصل ۱۶-۲۰۱۵ به لحاظ مالی مخارج زیادی را متحمل شدند. از همینرو واتسکه می‌خواهد از طریق فروش بازیکنانش این فصل را بدون زیان مالی به پایان برساند؛ علاوه بر آن راهیابی به فینال جام حذفی آلمان که قرار است بیست و یکم ماه مه مقابل بایرن مونیخ برگزار شود هم می‌تواند رقم قابل توجهی به خزانه این باشگاه واریز کند.

 

 

 

 

از چند هفته پیش که گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر ترک دورتموند توسط هوملس مطرح می‌شد واکنش واتسکه حکایت از آن داشت که مقامات دورتموند در صورتی که پیشنهاد وسوه‌انگیزی ارائه شود، آماده‌اند رضایت‌نامه کاپیتان خود را صادر کنند. به جز او، اخباری هم حول ایلکای گوندوگان و هنریک مخیتاریان جریان دارد که حاکی از ترانسفر قریب‌الوقوع دو مهره بسیار موثر دیگر زردپوشان است.

 

 


گفتنی است بیلان مالی دورتموند طی نه ماه نخست فصل جاری منفی ۱۳٫۴ میلیون یورو بوده و حال آنکه در این مدت ۳۶ میلیون یورو هزینه‌های جاری داشته است.

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.3 - 9 ؟