تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ دوشنبه ۲۰ اردیبهشت

هوادارن استقلال بعد از شکست برابر تراکتورسازی علیه سرمربی سابق خود شعاد سر دادند.

به گزارش “ورزش سه”، تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ برتر میزبان تراکتورسازی تبریز بود که علی رغم نیاز شدیدی که به سه امتیاز این دیدار داشت در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب میهمان خود شد.
پس از پایان بازی اتفاقاتی در ورزشگاه آزادی رخ داد که این بازی جذاب و پر گل را تحت شعاع خود قرار داد.
جایی که هواداران استقلال بعد از به صدا درآمدن سوت پایان بازی شروع به فحاشی و توهین به امیر قلعه‌نویی نویی ، سرمربی سابق خود کردند و حتی به سمت وی سنگ نیز پرتاب می کردند.
این اقدام دقیقا چند سال پیش نیز از سوی هوادان استقلال انجام شده بود. آن ها در سال ۸۸ و در لیگ هشتم و درست یک هفته مانده به پایان مسابقات میزبان سایپا بودند و نیاز مبرمی به سه امتیاز آن دیدار داشتند.
استقلالی ها در آن بازی ابتدا یک گل از حریف خود پیش افتادند اما سایپایی ها در اواخر بازی موفق شدند کار را به تساوی بکشند و بازی با نتیجه ۱ بر ۱ تمام شد تا استقلالی ها شانس کمی برای قهرمانی متصور باشند.
تماشاگران استقلال که قهرمانی را از دست رفته می دیدند شروع به فحاشی و توهین به سرمربی وقت سایپا یعنی محمد مایلی کهن کردند.
اما توهین هواداران استقلال به قلعه‌نویی نویی به مراتب عجیب تر از توهینشان به محمد مایلی کهن بود. چرا که استقلال در چند سال اخیر اکثر جام های خود را با امیر قلعه‌نویی نویی کسب کرده است، چه در جام حذفی و چه در لیگ برتر.
اما سوالی که مطرح می‌شود این است که چرا طرفداران توقع دارند تیم های مقابلشان برای آن ها بازی کنند و هیچ تلاشی برای پیروزی نکنند ؟ چرا انتظار دارند که عوامل تیم رقیب شرافت خود را خدشه دار کنند و به قرداد خود پشت کنند ؟ حتی اگر اینچنین هم شود آیا جامی که به این شکل بدست بیاید ارزش دارد ؟
هواداران و دوستداران فوتبال باید درک کنند که باخت هم جزئی از فوتبال است و اصلا تمام زیبایی فوتبال به این پیروزی و شکست هاست.

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.9 - 10 ؟