تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت

مدیرکل نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو گفت : از دیدن جمعیت انبوه و پرشور مردم ایران در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و استقبال گسترده ای که از این نمایشگاه صورت گرفته حیرت کرده است.

‘ سرگئی . وی. کای کین ‘ ( sergey v.kaykin ) ، در چهارمین روز بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: نمایشگاه کتاب تهران خیلی بازدید کننده دارد که برای من خیلی جالب و حیرت انگیز است.
وی در باره استقبال از غرفه روسیه در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: خوشحالم که در نمایشگاه کتاب تهران این همه علاقه مندان به کتاب را می بینم ، همچنین از ابراز علاقه زیادی که ایرانیان به غرفه روسیه از خود نشان می دهند خوشحال هستم.
وی گفت: من در باره اقشار بازدید کننده از غرفه روسیه چیزی نمی توانم بگویم ، اما باید بگویم که شمار جوانان بازدید کننده زیاد بود و اکثر کسانی که به غرفه روسیه مراجعه می کردند علاقه مند به یادگیری زبان روسی بودند.
کای کین ادامه داد: اکثر بازدید کنندگان از غرفه روسیه به ادبیات و نویسندگان روس علاقه نشان می دادند و سخنرانی آلکسی بارلامف نویسنده روس که هم در دانشگاه و هم در محل غرفه روسیه انجام شد با استقبال روبرو شد و تعداد زیادی از بازدیدکنندگان در زمان سخنرانی این نویسنده در محل غرفه روسیه جمع شدند.
وی ادامه داد: همچنین بازدید کنندگان از غرفه ما خیلی به فرهنگ روسیه علاقه مند بودند و زمانی که گروه موسیقی روسیه برنامه داشتند و ترانه های روسی اجرا کردند غرفه ما خیلی شلوغ شد و بازدیدکنندگان زیادی برای دیدن این برنامه به غرفه روسیه آمدند.
کای کین گفت: البته ما در اینجا از نظر توریستی هم سعی می کنیم فعال باشیم ، گروه جلب توریست غرفه روسیه سعی می کنند که گردشگران ایرانی را به روسیه دعوت کنند تا با کشور روسیه و فرهنگ مردم آن کشور آشنا شوند.
بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که از ۱۵اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب آغاز شده تا روز شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ادامه دارد.
این نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۰ برپا است.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.6 - 9 ؟