تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت

تراکتورسازان در دیداری که حتی در دقایقی از آن بر حریف خود برتری داشتند نتوانستند به پیروزی برسند تا از دستیابی به سه امتیازی که به آن نیازی نداشتند محروم شوند.

به گزارش “ورزش سه”، نماینده کشورمان که پیش از این نیز صعود خود را به عنوان تیم اول این گروه به مرحله بعدی رقابت ها مسجل کرده بودند با استراحت دادن به چند بازیکن اصلی خود در این بازی به میدان آمدند، یاران قلعه نویی در حالی نتیجه این بازی را واگذار کردند که در بسیاری از دقایق آن بر حریف خود برتری داشتند.
هفته ششم لیگ قهرمانان آسیا ، ساعت ۱۹  ورزشگاه سلطان قابوس مسقط
تراکتورسازی ایران: 
محمد رضا اخباری، کارلوس کاردوسو، شجاع خلیل زاده، علی حمودی، خالد شفیعی، سیناعشوری، ایوب کلانتری، فردین عابدینی(۴۶ فرزاد حاتمی)، شاهین ثاقبی(۴۶ سروش رفیعی)و آگوستو سزار و آلویس نونگ(۸۳ سعید آقایی)
سرمربی: امیر قلعه نویی
الهلال عربستان: 
فهد التنیان، دیاگو، تائه هی کواک، عبداله الزواری، محمد جحفلی، یاسر الشهرانی(۶۵ آیلتون آلمیدا)، کارلوس ادواردو(۷۹ سعود کریری)، نواف العبید، سلمان الفرج، سالم الدوساری، عبداله اوتیف(۶۵ خالد الکعبی)
سرمربی: جورجیوس دونیس

 

اخطار

عبداله اوتیف (۴۵) از الهلال عربستان

سینا عشوری (۷۳) از تراکتورسازی

 

شرح گل ها:
الهلال عربستان ۱ تراکتورسازی ایران ۰ (دقیقه ۱۶، سالم الدوساری) : نتیجه دست کم گرفتن مهاجمان الهلالی ها کار دست تراکتورسازی داد و پاس نواف العابد درون محوطه به الدوساری رسید و با سهل انگاری مدافعان تراکتورسازی در یارگیری، وی با ضربه در سمت مخالف گلر و به گوشه دروازه گل اول بازی را به ثمر رساند.

 

الهلال عربستان ۱ تراکتورسازی ایران ۱ (دقیقه ۴۷؛ آلویز نونگ) : حضور فرزاد حاتمی در همان ابتدای نیمه دوم تاثیر خود را گذاشت، ارسال بلند برای این بازیکن با ضربه سر او همراه شد تا توپ در فاصله دوری نسبت به دروازه به نونگ برسد و او نیز بدون درنگ و سرضرب، شوت محکمی را روانه دروازه حریف کرد و به زیبایی توپ را به کنج دروازه الهلال فرستاد.

 

الهلال عربستان ۲ تراکتورسازی ایران ۱ (دقیقه ۷۲، آیلتون آلمیدا) : توپی که نمی توان نام موقعیت گل را بر آن نهاد وارد دروازه این تیم شد و دفع اشتباه مدافع این تیم به آلمیدا رسید و وی با ضربه ای سریع دروازه نماینده ایران را برای دومین بار باز کرد.

 

اتفاق ویژه :
حضور ۶ بازیکن اصلی تراکتورسازان روی نیمکت ذخیره ها را می توان ویژه ترین اتفاق این بازی دانست، امیر قلعه نویی که پیش از این صعود تیمش مسجل شده بود سعید آقایی، محمد ایرانپوریان، مهدی کیانی، فرزاد حاتمی، بختیار رحمانی و سروش رفیعی را روی نیمکت نشاند تا برای بازی مهم تیمش در بازی هفته بیست و نهم لیگ برتر در برابر استقلال، به بازیکنان خود استراحت دهد.

 

بهترین بازیکن:
آیلتون آلمیدا مهاجم برزیلی الهلالی ها که در نیمه دوم به میدان آمد علاوه بر به ثمر رساندن گل پیروزی تیمش، پس از حضور در میدان موفق شد جهت بازی را به سود الهلال برگرداند و بارها دفاع تراکتورسازان را به هم بریزد. البته باید از محمدرضا اخباری نیز باید نام برد، گلر ملی پوش تراکتورسازان بارها با واکنش های به موقع خود باعث شد تا دروازه این تیم بیشتر از دو بار باز نشود.

 

 

 

شرح بازی:
تراکتورسازان در روزی که بازی را تقریبا با تیم دوم خود آغاز کرده بودند در نهایت نتوانستند از بازی آخر خود امتیازی کسب کنند، هرچند نماینده ایران نیاز به امتیازی از این بازی نداشت.
بازی با حملات الهلالی ها که در این بازی در حکم مهمان بودند آغاز شد، آنها در ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی حملات زیادی را روی دروازه تراکتورسازی تدارک دیدند و در یکی از آنها نیز موفق به گلزنی شدند، پس از به ثمر رسیدن گل حریف، یاران قلعه نویی جلوتر آمدند و هم توانستند مانع حملات حریف شوند و هم در این میان توپ های خود را روی دروازه الهلال بریزند و اتفاقا چند بار تا باز کردن دروازه حریف پیش بروند.
اما در نیمه دوم با یکی دو تغییر در ترکیب تبریزی ها این تیم خیلی زود توانست به دروازه حریف برسد و تعویض قلعه نویی خیلی زود جواب داد، حاتمی و فرصت طلبی نونگ بازی را به تساوی کشاند. بعد از این گل بازهم نماینده ایران می توانست دروازه حریف خود را باز کند و پیش بیفتد اما این مسئله امکان پذیر نشد تا بازهم الهلالی ها خود را به عنوان حاکم میدان معرفی کنند و بازی را در دست بگیرند. در اواسط نیمه و در شرایطی که رطوبت هوا به بالاترین حد خود رسیده بود این عربستانی ها بودند که به دلیل آشنایی با این شرایط جوی، نبض بازی را در دست بگیرند و برای دومین بار دروازه حریف خود را باز کنند و به عنوان دومین تیم صعود کننده معرفی شوند.
اکنون تراکتورسازان به عنوان تیم اول و الهلالی ها نیز به عنوان تیم دوم از این گروه صعود کردند و باید به انتظار بازی امشب بنشینند تا حریفان خود را در مرحله بعدی بشناسند.

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.4 - 9 ؟