تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ پنج شنبه ۰۹ اردیبهشت

«محمدرضا قنبری» معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اصفهان در گفت وگو با خبرنگار گروه حقوقیو قضایی خبرگزاری میزان، به برگزاری همایشی با محوریت قانون جامع داوری اشاره کرد و گفت: فردا نشست مشترک معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه دادگستری‌های کل کشور و مسئولین مرکز داوری اتاق بازرگانی سراسر کشور در اصفهان برگزار خواهد شد.

وی گفت: موضوع همایش فردا بررسی پیش نویس قانون جامع داوری و همچنین تعامل مراکز داوری اتاق بازرگانی با دادگستری‌های سرارسر کشور و استفاده از ظرفیت‌های آن دفاتر است.

معاون اجتماعی دادگستری اصفهان تصریح کرد: بنابر پیشنهاد معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، مرکز داوری اتاق بازرگانی، تدوین پیش‌نویس لایحه جامع داوری را با استفاده از نظرات قضات عالی رتبه و صاحب نظر دادگستری و حقوقدانان بر عهده گرفت.
وی ادامه داد: اتاق بازرگانی لایحه جامع داوری را تدوین کرد و این پیش نویس پس از ارسال به قوه قضائیه دچار تغییراتی شد. همایش و نشست فردا با موضوع بررسی این تغییرات برگزار می‌شود.

قنبری گفت: برگزاری همایش فردا از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ عصر  ادامه دارد و امیری اصفهانی قائم مقام معاونت اجتماعی قوه قضائیه و نیز محبی رئیس مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران در این نشست حضور خواهند داشت.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.8 - 10 ؟