تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ چهارشنبه ۰۸ اردیبهشت

فیلم سینمایی «دو» به کارگردانی سهیلا گلستانی و تهیه کنندگی پرویز پرستویی در دانشگاه «یو سی ال ای» نمایش داده می‌شود.

به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا از مشاور رسانه ای این فیلم، دانشگاه «یو سی ال ای» آمریکا طی روزهای ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت فیلم «دو» را نمایش خواهد داد.
سهیلا گلستانی نویسنده و کارگردان این فیلم سینمایی، در این جشنواره حضور خواهد داشت و پاسخگوی خبرنگاران رسانه های خارجی خواهد بود.
دریافت دوربین طلایی ناشیک – هند، جایزه ویژه هیات داوران «سیلک رود»، جایزه بهترین فیلمبرداری از جشنواره «تالین» بخشی از جوایز بین المللی این فیلم سینمایی است.
مرجان علیزاده مدیریت پخش بین المللی این فیلم را بر عهده دارد.
این فیلم سینمایی که با نگاهی به داستان «کفش های خدمتکار» اثر برنارد مالامود نوشته شده است، داستان زن خدمتکاری را روایت می کند که در خانه بهمن کار می کند. بهمن بعد از سال ها زندگی در اروپا به ایران بازگشته و ارتباط عاطفی اش را با زندگی و گذشته اش قطع کرده است و بعد از بازگشت به خانه اش در ایران قصد فروش آن را دارد…
پرویز پرستویی، مهتاب نصیرپور، سوگل خلیق، محمد ربانی، سارا قراچه‌داغی، مصطفی زند، پیمان جعفری، سارا پورصبری، الهام شعبانی، سمیه برجی، رضا مسعودی، علی احسانی، جواد فراهانی، امیر جنابی، مهرانه مهین ترابی، محمد علی سجادی، ارد زند، سمانه وفایی، منیر شاهین، حسام نورانی، امیر حسین ترابی از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
فیلم سینمایی«دو» از هفتم اسفند ماه اکرانش را در گروه سینمایی هنر و تجربه آغاز کرده است.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.5 + 3 ؟