تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ دوشنبه ۰۶ اردیبهشت

آلوارو موراتا، مهاجم یوونتوس به تمجید از بوفون، گلر تیمش پرداخت و او را “فرا انسان” خواند.

به گزارش “ورزش سه”، شاگردان آلگری شب گذشته موفق شدند ۲-۱ فیورنتینا را شکست داده و بیست و چهارمین پیروزی خود از بیست و پنج دیدار اخیر سری آ را به دست آورند. موراتا که در نیمه دوم به میدان آمد، موفق شد ۲ دقیقه پس از ورود تیمش را پیش بیندازد ولی با اعلام پنالتی به نفع فیورنتینا در ثانیه های پایانی، به نظر یووه برای کسب یک امتیاز خود را آماده می‌کرد. بوفون که این فصل رکورد دقایق متوالی کلین شیت را جا به جا کرده، موفق شد ضربه پنالتی را با واکنشی عالی بگیرد تا تیمش ۳ امتیاز را کسب کند.

موراتا گفت:” ما پیروز شدیم و این را مدیون بازیکنی هستیم که وقتی شرایط بحرانی است، نمی‌تواند مثل انسان‌های عادی باشد! او یک فرا انسان است که توانست ضربه پنالتی را بگیرد.”

یووه تنها به یک امتیاز برای کسب پنجمین قهرمانی متوالی نیاز دارد و موراتا در این رابطه گفت:” پیروزی در ورزشگاهی که ما را در آن دوست ندارند اتفاق بزرگی بود. گلزنی در این پیراهن فوق‌العاده است و ما تمرکزمان بر کسب اسکودتو است.فیورنتینا نشان داد تیم فوق‌العاده ای است ولی ما هم نشان دادیم که چقدر شکست دادنمان سخت است و تا پایان می‌جنگیم.”به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.8 + 1 ؟