تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ دوشنبه ۰۶ اردیبهشت

روستوف روسیه به همراه ستاره ایرانی خود موفق شد تیم قدرتمند زنیت را با ۳ گل در هم بکوبد و خود را در صدر جدول رده بندی لیگ روسیه بنشاند.

به گزارش “ورزش سه”، بازی تیم های روستوف و زنیت در هفته بیست و ششم لیگ روسیه، دیشب و از ساعت ۲۱ به میزبانی روستوف آغاز شد، دیداری که برای شاگردان قربان بردیف از اهمیت ویژه ای برخوردار بود. این تیم که سردار آزمون را از ابتدا در ترکیب ثابت خود در همان نیمه اول و در دقیقه ۴۴ موفق شد با کانگا با یک گل از حریف خود پیش بیفتد و به عنوان تیم برنده به رختکن برود.

در نیمه دوم بازهم این روستوفی ها بودند که موفق شدند به گل برسند و این بار در دقیقه ۵۹ ستاره ایرانی این تیم، سردار آزمون برای تیمش گلزنی کرد تا با اختلاف بیشتری به ادامه بازی بپردازند. در ادامه نیز اروخین در فاصله چهارده دقیقه مانده تا پایان دیدار گلزنی کرد تا سردار و یارانش این بازی مهم را با یک نتیجه فوق العاده به سود خود به پایان برسانند و با ۵۱ امتیاز و در حالی که زسکا مسکو را با یک امتیاز کمتر به دنبال خود می بینند در صدر جدول قرار بگیرند.

در این دیدار سردار آزمون در دقیقه ۶۴ تعویض شد و جای خود را به بازیکن دیگری داد اما دیگر بازیکن ایرانی این تیم یعنی سعید عزت اللهی فرصت حضور در میدان را پیدا نکرد و بازی را از روی نیمکت پیگیری کرد.

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.1 - 7 ؟