تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ دوشنبه ۰۶ اردیبهشت

یک کارگردان سینمای کشورمان گفت: تفکیک بخش بین الملل از بخش ملی به برگزاری هرچه بهتر جشنواره جهانی کمک بسیاری کرده و سبب شد جشنواره چهره جهانی تر و شکیل تری پیدا کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا امیر احمد انصاری روز دوشنبه با اشاره به جدا شدن بخش بین المللی جشنواره فیلم فجر اظهار داشت: فضای حاکم بر جشنواره در بهتر دیده شدن فیلم تاثیر زیادی داشت.
وی گفت: جشنواره جهانی فیلم فجر فضای آرام، منظم و با امنیت کامل را برای دیدن فیلم مهیا کرده است و مخاطبان می توانند در آرامش کامل به دیدن فیلم بنشینند.
انصاری برگزاری مطلوب و مناسب جشنواره را نشانه مدیریت صحیح دبیر جشنواره دانست و افزود: در این جشنواره ژانرهای مختلفی در سینما وجود داشت و فیلم های خوبی اکران و به تمام سلیقه ها احترام گذاشته شد.
کارگردان فیلم «هاری» اضافه کرد: «هاری» یک فیلم کاملا اجتماعی است که داستانی پرتعلیق دارد و کمی متفاوت تر از فیلم های اجتماعی دیگری است که تاکنون ساخته شده است؛ این تفاوت ها باعث بازخوردها و نگاه های متفاوت مخاطبان شده که اکثر آنها مثبت بوده و کسانی که فیلم را دیده اند آن را دوست داشته اند.
وی گفت: در بخش مسابقه و جلوگاه شرق فیلم های خوبی دیدم. همین که فیلم های خوبی در کنار هم رقابت می کنند و طیف سلیقه های مختلف می توانند فیلم های مورد علاقه شان را ببینند خیلی با ارزش است.
انصاری تصریح کرد: سینما قابل پیش بینی نیست و سلیقه هیات داوران مهم است اما من خوشحالم که فیلم من هم در چنین دموکراسی و چنین جشنواره ای اکران شده است.
آیین اختتامیه سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر امروز دوشنبه ششم اردیبهشت ماه برگزار می شود.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.8 + 1 ؟