تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ یکشنبه ۰۵ اردیبهشت

کتابهای بنی آدم ، ملت عشق ، بیشعوری ، شازده کوچولو ، هنر شفاف اندیشیدن ، از بحران تا فروپاشی و غیره پرفروش های بازار نشر در هفته ای که گذشت ، هستند.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار حوزه کتاب و ادبیات ایرنا ، بنی آدم نوشته محمود دولت آبادی است که چاپ اول این کتاب با تیراژ ۱۰ هزار نسخه‌، در کمتر از دو ماه به پایان رسیده و چاپ دوم آن با همان تیراژ، از هفته گذشته وارد بازار کتاب شده و به احتمال فراوان این استقبال در هفته‌های آینده نیز ادامه پیدا می‌کند.
مجموعه داستان بنی‌آدم شامل داستان‌هایی با عناوین مولی و شازده، اسم نیست، یک شب دیگر، امیلیانو حسن، چوب خشک بلوط و اتفاقی نمی‌افتد از سوی نشر جشمه عرضه شده است .
همچنین پس از این کتاب ملت عشق،بیشعوری، شازده کوچولو، هنر شفاف اندیشیدن و از بحران تا فروپاشی از دیگر کتاب‌های پر مراجعه در هفته گذشته بوده‌اند.
صدسال تنهایی نوشته گابریل گارسیا مارکز ترجمه بهمن فرزانه،چهار اثر از فلورانس اسکاول شین تالیف رابرت گرین و ترجمه محمدرضا آل‌یاسین،عقاید یک دلقک از هاینریش بل با ترجمه شریف لنکرانی ،هنوز آلیس ا لیزا جنوا، دانه زیر برف نوشته اینیاتسیو سیلونه ،من پیش از تو از جوجو مویز ، روایت زندگی نوشته ویل ترینرِو شب لیسبون اثری از ماریا رمارک کتابهای پرفروش هفته گذشته هستند.
جنگل بزرگ نوشته ویلیام فاکنر، خداحافظ گاری از کوپر رومن گاری، بیگانه نوشته آلبر کامو،
کشور آخرین‌ها از پل آسترو مادام بوآری تالیف گوستاو فلوبر جزو پرفروش ترین ها نیز هستند.
کتابهای رموز موفقیت در بازاریابی شبکه‌ای نوشته مارک فیشر، قانون قدرت اثری از رابرت گرین و جوست الفرز، سفر روح نوشته مایکل نیوتن، قوانین نفوذ از رابرت گرین و غیره در هفته گذشته با استقبال کتابخوانان روبرو شدند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.3 - 7 ؟