تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۱۳ اردیبهشت ۹۵ ساعت ۱۲:۵۲
۹۵ شنبه ۰۴ اردیبهشت

قائم مقام و معاون اجرایی بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از حضور ۴۵ نفر از نویسندگان، ناشران و مسئولان مربوط به حوزه نشر روسیه در بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا به نقل از ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، امیر مسعود شهرام نیا قائم مقام نمایشگاه کتاب تهران با اشاره به میهمانانی که از کشور روسیه در نمایشگاه کتاب تهران حضور دارند گفت: ۱۵ نویسنده روس در این فهرست قرار دارند که هم اکنون کار صدور روادید و محل اقامت آن ها در جریان است. همچنین در این هیات رئیس کتابفروشی بیبلو گلوبوس، رئیس بنیاد کتاب و تعدادی از مسئولان فرهنگی روسیه حضور خواهند داشت. البته احتمال حضور وزیر فرهنگ روسیه نیز وجود دارد که هنوز قطعی نشده است.
وی درباره فضای اختصاص یافته به میهمان ویژه این دوره از نمایشگاه گفت: فضای نمایشگاهی مناسب و برگزاری نشست ها در حاشیه و بخش دانشگاهی بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برای روسیه پیش بینی شده است.
وی افزود: با مکاتبات و هماهنگی های انجام شده برنامه های میهمان ویژه مشخص شده است و در حدود ۳۰۰ مترمربع به غرفه کشور روسیه در این دوره از نمایشگاه کتاب اختصاص داده شده است. البته روسیه در همان ایام تعدادی برنامه در بیرون از نمایشگاه نیز خواهد داشت و این برنامه‌ها صرفا محدود به نمایشگاه کتاب نیست و شامل همکاری با نهادها و مراکز فرهنگی، نمایش فیلم و … می شود.
بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعارفردا برای خواندن دیر است از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.6 - 7 ؟