تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ شنبه ۰۴ اردیبهشت

یک بازیگر سینمای کشورمان با بیان اینکه برگزاری جشنواره‌ فجر نقش بسیار تاثیرگذاری در ارتقای سینمای کشور دارد، گفت: نباید از سینمای جهان عقب بمانیم، امیدوارم با تداوم این جشنواره ها، شاهد ارتقای سینمای کشورمان شویم.

به گزارش روز شنبه ایرنا، جمشید هاشم‌پور پس از تماشای «ال کلاسیکو» در کاخ جشنواره درباره جشنواره جهانی فجر گفت: برگزاری این جشنواره با این کیفیت حرکت بسیار خوبی است که به طور حتم در آینده‌ای نزدیک نتیجه‌اش را خواهیم دید.
وی با اشاره به اینکه سینمای ایران ظرفیت جهانی شدن دارد، گفت: نکته ای که نباید فراموش کنیم این است که وقتی این جشنواره‌ها نتیجه بخش خواهد بود که شاهد تداوم آن در سال های آتی باشیم. در این عرصه مدیران مربوطه باید برای ارتقا و بهبود این حرکت در خدمت جشنواره باشند.
هاشم‌پور گفت: در ساعاتی که در پردیس چارسو بودم، به نظرم رسید این جشنواره از مدیریت حرفه‌ای برخوردار است که برای برگزاری جشنواره‌ای در این سطح تلاش بسیاری کرده‌اند.
بازیگر فیلم سینمایی «پرده آخر» با بیان اینکه برگزاری چنین جشنواره‌هایی نقش بسیار تاثیرگذاری در ارتقای سینمای کشور دارد، گفت: امیدوارم فیلمسازان در بستر جشنواره جهانی فیلم فجر به مخاطب بین‌المللی معرفی شوند.
هاشم‌پور افزود: بی شک سینمای ایران حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد که با استفاده از این ظرفیت ها می‌توانیم سینمای کشورمان را به دنیا معرفی کنیم؛ این جشنواره فرصتی است تا برخی از داشته‌های سینمای ایران را به جهان نشان دهیم.
سی و چهارمین جشنواره جهانی فیلم فجر از اول تا ششم اردیبهشت‌ماه با دبیری رضا میرکریمی در پردیس چارسو برگزار می‌شود.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.9 + 1 ؟