کارگاه
۹۵ چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت

در تاریخ لیگ برتر پرسپولیس هیچگاه برابر استقلال اهواز در اهواز برنده نشده است.

به گزارش “ورزش سه”، پرسپولیس در دوران لیگ حرفه‌ای۱۷ بار با استقلال اهواز بازی کرده و صاحب۷ برد،۶ مساوی و ۴ باخت برابر این تیم شده است.

پرسپولیس در این مدت ۹ بار برابر استقلال اهواز در تهران روبرو شده و ۷ برد و ۲ مساوی به دست آورده است اما از ۸ بازی در شهر اهواز ۴ مساوی و ۴ باخت نصیب تیم فوتبال پرسپولیس شده است.

استقلال اهواز حتی در بدترین سال خود که به دسته اول سقوط کرد برابر پرسپولیس ۱۰ برنده شد.

بهترین برد پرسپولیس: در بهترین سال استقلال اهواز بود، در سالی که استقلال اهواز دوم لیگ ششم برتر شد، پرسپولیس این تیم را در تهران و در هفته چهارم مسابقات ۴۰ شکست داد.

گلزنیعابدزاده: قبل از آغاز لیگ برتر ودر سال ۷۶ پرسپولیس برابر استقلال اهواز در تهران ۵۱ برنده شد و ادموندبزیک تنها هتتریک این بازی‌ها را ثبت کرد، در این بازی تیم فوتبال پرسپولیس توسط عابدزادهو از میانه میدان یک گل زیبا زد که داور بنا به دلائل نامعلوم آن را مردود اعلام کرد.

بهترین برد استقلال اهواز: دربهترین سالیان پرسپولیس، تیم فوتبال استقلال اهواز برابر پرسپولیس ۴۱ برنده شد، هم در سال ۱۳۷۵ و هم در سال ۱۳۸۶ در لیگ برتر که پرسپولیس هر ۲ بار قهرمان شد استقلال اهواز برابر پرسپولیس با این نتیجه قابل برنده شد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران