تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ سه شنبه ۳۱ فروردین

دبیر فدراسیون و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ی گفت: انتخاب ترکیب تیم ‌ملی اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا توسط سرمربی انجام گرفت و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد کسب قهرمانی آسیا دور از دسترس نیست.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از ایسنا، حسین مقامی در مورد این که انتخاب نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا توسط خود سرمربی انجام گرفته یا شورای عالی فنی، بیا‌ن‌ کرد: انتخاب نفرات توسط سجاد انوشیروانی انجام گرفته است و به خود سرمربی ربط دارد. در جلسه شورای فنی موضوع را مطرح کرد و اعضای شورا نیز قطعا از نگاهی که سرمربی دارد، حمایت کردند. از طرفی بهترین کسی که از نزدیک شاهد فعالیت و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ان است خود سرمربی است.

او ا‌دا‌مه‌ داد: ترکیب تیم از نفرات جوان و بز‌ر‌گسال تشکیل شده است. علی میری مدال جوانان جهان دارد. ایوب موسوی قطعا در مسابقات قهرمانی آسیا می‌درخشد، سایر و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ان نیز مدال آور هستند.

دبیر فدراسیون و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ی در پاسخ به این پرسش که انتظار کسب سکوی تیمی را در مسابقات قهرمانی آسیا خواهند داشت، تصریح کرد: تیمی که بسته شده خوب است، اما در ورزش هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست. اگر اتفاق خاصی نیفتد تیم ملی در سطح آسیا موفق خواهد بود و نتیجه‌ای به مراتب بهتر از سال گذشته می‌گیرد.

مقامی همچنین گفت: برخی اتفاقات پیش‌بینی نشده ممکن است سیستم کار را به هم بریزد، اما اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این تیم می‌تواند روی سکو برود و حتی قهرمانی آسیا دور از دسترس نیست. با این حال همه چیز به این بر می‌گردد که و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ان بر روی تخته مسابقات در چه حد و اندازه‌ای ظاهر شوند.

او در پاسخ به این پرسش که ترکیب تیم المپیک بعد از مسابقات قهرمانی آسیا مشخص خواهد شد؟ گفت: ۱۰۰ درصد نه. بعد از این که تیم از مسابقات قهرمانی آسیا برگشت تصمیم گیری می‌شود چه کسانی در اردو باقی بمانند و چه نفراتی بروند و احتمالا چه کسانی برای المپیک انتخاب شوند، اما ترکیب تیم حداقل تا بعد از جام فجر مشخص نیست.

مقامی در مورد این که چرا نواب نصیر شلال به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام نشد، بیا‌ن‌ کرد: از قبل بر‌نامه‌ریزی شده بود که قدمی و براری بروند. نواب نصیر شلال در مسابقات جهانی ۲۰۱۵ شرکت کرد و اگر قرار باشد در المپیک هم باشد با حضور در جام فجر مشکلش بر طرف می‌شود. نظر شورای فنی و سرمربی این بود که همه و‌ز‌نه‌بر‌د‌ار‌ان در یک گزینشی المپیک شرکت کرده باشند تا شرایط برای تصمیمات بعدی و نفراتی که احتمالا به بازی‌ها اعزام می‌شوند، هموار شود.

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.8 + 5 ؟