تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ سه شنبه ۳۱ فروردین

نماینده تبریزی ایران در آسیا امشب می تواند برای اولین بار طعم صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را بچشد و جشن و پایکوبی را در بین طرفدارانش به راه بیاندازد.

به گزارش “ورزش سه”، تراکتور با نتایج درخشان در بازی های قبلی خود و تکیه زدن بر صدر جدول تنها یک گام با قطعی کردن صعود فاصله دارد و این اتفاق امشب در دوحه می تواند برای تبریزی ها رخ بدهد تا آنها بعد از چند سال ناکامی و حذف در مرحله گروهی طعم رسیدن به جمع تیم های برتر قاره کهن را نیز بچشند.

شاید تنها نگرانی طرفداران تبریزی به خستگی ناشی از بازی های فشرده تیم محبوب شان در چند هفته گذشته در آسیا و لیگ قهرمانان آسیا برگردد که باعث شد آنها در مصاف با صبای قم دو امتیاز ارزشمند را در راه قهرمانی از دست داده و امیدهای شان برای رسیدن به صدر جدول لیگ برتر کمتر شود با این وجود نمایشی که تراکتور در این مدت ارائه داده نشان می دهد که نباید آنها را دست کم گرفت.


داشتن ستاره های پرشمار و بالا بودن روحیه تیمی و همچنین انگیزه هایی که تراکتوری ها برای شکست دادن حریف سعودی بعد از تمام تنش های اخیر و گرفتن میزبانی دارند می تواند امیدواری برای کسب برد را بیشتر کند تا تراکتورسازی اولین تیمی لقب بگیرد که از جمع نماینده های ایران راهی مرحله دوم می شود. بازی امشب نه تنها جنگ صعود است بلکه حساسیت های زیادی هم در راه صدرنشینی در این گروه دارد چون تیمی که با دست پر از این بازی خارج شود عملا نیم بیشتر راه صعود و صدرنشینی را پیموده است.

حریف سعودی تراکتور اما برای بازی امشب با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند از جمله غیبت دو مهره کلیدی و مصدوم که می تواند این تیم را با دردسرهای زیادی روبرو کند. روسای ریاض که هنوز هم یکی از تیم های مدعی عربستانی محسوب می شوند مسلما می توانند حریف دست و پا گیری برای نماینده ایران باشند به خصوص که در این گروه هم نتایج خوبی کسب کرده و برای صعود شانس زیادی دارند. نقطه قوت این تیم در خط میانی و تهاجمی اش قرار دارد و اگر ارتباط آنها با هم قطع نشود ممکن است کار دست تراکتوری ها بدهد به همین خاطر باید منتظر ماند و دید در شطرنج مربیان دو تیم کدام طرف می تواند دیگری را مات و مبهوت کند.

روز پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۶ ، سه شنبه ۳۱ فروردین ۹۵ ، ساعت ۲۰:۰۵ ، ورزشگاه القطر دوحه

داور: پیتر گرین (استرالیا) کمک ها: دیوید والش و اشلی بیشام (استرالیا)به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.5 + 3 ؟