تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ دوشنبه ۳۰ فروردین

دیدار تیم های یوونتوس و پالرمو با نتیجه ۴-۰ به سود یوونتوس خاتمه یافت تا این تیم در آستانه پنجمین قهرمانی متوالی خود در سری آ قرار بگیرد.

به گزارش “ورزش سه”، یوونتوس صدرنشین که با توجه به شکست ناپولی خود را نزدیک تر از همیشه به کسب پنجیمن اسکودتودی متوالی می دید، با هدف یک پیروزی خانگی راحت به مصاف تیم رده هجدهمی پالرمو آمده بود. میهمان، هفته گذشته در زمین خود ۳-۰ به لاتزیو باخته بود و اوضاع خوبی نداشت.

یوونتوس از همان ابتدا بازی را در دست گرفت و دقیقه ۱۰ نیز به گل دست یافت. پوگبا با دیدی عالی، خدیرا را درون محوطه جریمه صاحب توپ کرد، استپ سینه این بازیکن آلمانی و سپس ضربه روی پای او به قعر دروازه پالرمو رفت تا یووه خیلی زود پیش بیفتد. این نهمین پاس گل پوگبا و پنجمین گل فصل خدیرا نیز بود.

دقیقه ۲۸ پوگبا می توانست خودش گلزنی کند اما ضربه او با دخالت دروازه بان پالرمو پس از برخورد به تیر دروازه راهی خارج شد. پالرمو البته پس از دریافت گل بازی شجاعانه ای به نمایش گذاشت و دو بار تا انتهای نیمه اول فرصت به تساوی کشاندن بازی را داشت اما یک بار بارتزالی از روی خط دروازه توپ را بیرون کشید و در مرتبه دوم نیز شوت چوچف با اختلاف اندکی به بیرون رفت تا یووه نیمه اول را با یک گل برتری به رختکتن برد. مصدومیت مارکیزیو و خروج او از زمین، یکی دیگر از حوادث مهم نیمه اول بود.

نیمه دوم نیز مطابق انتظار با برتری یوونتوس همراه بود. پس از چند خطر نیمه جدی، یوونتوس دقایق ۷۱ و ۷۴ به دو گل دیگر نیز دست یافت تا پرونده بازی را به نفع خود ببندد. ابتدا پوگبا روی کرنر کوادرادو که توسط موراتا منحرف شده بود، در تیر دوم بدون مزاحم کار را تمام کرد و سه دقیقه بعد نیز کوادرادو پس از پشت سر گذاشتن مدافع مستقیم خود، از روی نقطه پنالتی موفق شد با شوت پای راست، توپ را به کنج دروازه پالرمو برساند. یووه دقیقه ۹۰ توسط پادوئین به گل چهارم خود نیز دست یافت تا با کسب این سه امتیاز ارزشمند، به تنها دو برد از ۵ بازی بعدی خود برای قهرمانی نیاز داشته باشد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.6 + 2 ؟