تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ یکشنبه ۲۹ فروردین

یورگن کلوپ،‌سرمربی لیورپول عنوان کرد که تیمش باید تمرکز خود را پس از بازی دراماتیک با دورتموند، بار دیگر روی لیگ برتر قرار دهد.

به گزارش “ورزش سه”،شاگردان دورتموند موفق شدند در ثانیه های پایانی شکست ۳-۱ را با برتری ۴-۳ عوض کنند و این پیروزی با واکنش‌های بسیاری در سرتاسر مطبوعات جهان همراه بود. همچنین نزدیک بودن این بازی با یادبود فاجعه هیلزبرو باعث شده بود تا جوی احساسی در ورزشگاه حکم فرما شود.حال کلوپ عنوان کرد که تیمش باید تمرکز خود را از آن بازی احساسی به بازی‌های پیش رو منتقل کند.

او گفت:” روز خیلی احساسی برای من بود. من از اتفاق تلخی که رخ داده بود مطلع بودم ولی این اولین بار بود که در یادبودش حضور داشتم. خیلی ویژه بود. نمی‌توانم بگویم داستان من رقم خورد بلکه داستانی از سوی باشگاه و هواداران و مردم شهر لیورپول بود.

اینکه ببینیم مردم پس از این همه سال چقدر به هم نزدیک هستند و واقعا یکی از زیباترین داستان‌هایی بود که من می‌دانستم. شاید استفاده از کلمه “زیبا” درست نباشد ولی از حضور در این مراسم لذت بردم.
حالا باید ادامه دهیم. حالا باید با بورنموث روبرو شویم. این فوتبال حرفه ای است. نباید احساسی شود،‌بلکه باید با ترکیبی درست به زمین برویم.

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.10 + 4 ؟