تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ یکشنبه ۲۹ فروردین

لیدر استقلال که با اجازه مظلومی امروز در تمرین آبی‌پوشان حاضر شده بودند تمام ارکان باشگاه را از تیغ انتقادات تند خود گذراندند.

به گزارش  “ورزش سه”، تماشاگران عصبانی استقلال که بعد از شکست سنگین برابر پرسپولیس حسابی ناراحت بودند، امروز در محل تمرین حاضر شدند و زمانی که بازیکنان این تیم قصد حضور در تمرین را داشتند، با شعار «بی‌غیرت‌ها حیا کنید، استقلال را رها کنید» از آنها استقبال کردند. اما این تمام ماجرا نبود، زمانی که مظلومی برای زیرنظر گرفتن تمرین وارد زمین شماره ۲ آزادی شد با این شعار از او استقبال شد«مربی بی‌سواد نمی‌خواهیم».

آنها همچنین از افشارزاده خواستند که هر چه زودتر از مدیرعاملی استقلال استعفا کند تا این تیم بتواند با گرفتن یک سرمربی خوب برای فصل آینده دوباره به موفقیت برسد.

نکته عجیب این بود که بعد از اعتراض شدید هواداران استقلال تمرین این تیم به جای زمین شماره ۲ به زمین شماره ۳ آزادی منتقل شد تا شاید فشار انتقادها از این تیم در آستانه بازی با فولاد کمتر شود.

البته نصرالله عبداللهی به تماشاگران حق داد از آنها عصبانی باشند و با حضور در جمع آنها در گفتگوی دوستانه‌ای از آنها خواست با توجه به دیدارهای باقیمانده و حساسیت آن در جدول تلاش کنند آرامش تیم حفظ شود.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.5 + 4 ؟