کارگاه
۹۵ شنبه ۲۸ فروردین

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکام جداگانه ای رییس، دبیر و اعضای کمیته سیاستگذاری ششمین همایش مالکیت ادبی و هنری را منصوب کرد.

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا، علی جنتی در این احکام جداگانه حسین نوش آبادی را به سمت رئیس ششمین همایش ملی حقوق مالکیت ادبی، هنری و حقوق مرتبط، لادن حیدری به عنوان دبیر اجرایی و عضو کمیته سیاستگذاری و هماهنگی همایش و محمدعلی منفرد مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزارتی و علی اصغر کاراندیش معاون توسعه مدیریت و منابع به عنوان اعضای کمیته سیاستگذاری و هماهنگی این همایش را منصوب کرد.
در بخشی از این احکام نیز آمده است: با توجه به سوابق ارزنده اجرایی ،سرکارعالی به موجب این حکم به عنوان « دبیر اجرایی وعضو کمیته سیاستگذاری و هماهنگی ششمین همایش ملی حقوق مالکیت ادبی، هنری و حقوق مرتبط» که در اردیبهشت ماه ١٣٩۵ برگزار می گردد منصوب می شوید.
وی در ادامه ابراز امیدواری کرده است اعضای این همایش با یاری خداوند متعال و تدبیر شایسته، در پیشبرد اهداف این همایش و ارتقاء جایگاه مالکیت فکری در حوزه ادبی و هنری موفق باشند.
همچنین در حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به نوش آبادی آمده است:نظر به تمهید مقدمات برگزاری «ششمین همایش ملی حقوق مالکیت ادبی، هنری و حقوق مرتبط» در اردیبهشت ماه ١٣٩۵ و با توجه به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «رئیس همایش » منصوب می شوید.
ششمین همایش ملی حقوق مالکیت ادبی، هنری و حقوق مرتبط ۱۳ اردیبهشت ماه سال جاری با حضور مهمانان داخلی و خارجی در محل کتابخانه ملی برگزار خواهد شد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران