تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ شنبه ۲۸ فروردین

به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی دادگستری استان اصفهان، احمد خسروی وفا بر حفظ جایگاه واستقلال دستگاه قضایی تاکید کرد و گفت: با مدیریت صحیح مدیران قضایی هیچ عامل یا عواملی باعث خدشه دار شدن این جایگاه چه در رسیدگی ها و چه در سایر برنامه ها نشود.
رئیس کل دادگستری استان اصفهان در نشست با حضور رؤسا و دادستان های حوزه های قضایی استان اظهارکرد: کمبودها و مشکلات فراروی دستگاه قضایی نباید مانعی بر سر راه حرکت رو به جلو و پیشبرد اهداف عالی این دستگاه شود و لازم است تمامی همکاران با عزمی جدی و تلاشی مضاعف بیش از پیش در این راستا گام بردارند.

وی بر حفظ شأن، جایگاه و استقلال دستگاه قضایی نیز تأکید نمود و گفت: با مدیریت صحیح مدیران قضایی هیچ عامل یا عواملی باعث خدشه دار شدن این جایگاه چه در رسیدگی ها و چه در سایر برنامه ها نشود.
خسروی وفا افزود: این بدان معنا نیست که خللی در تعامل با سایر دستگاه ها ایجاد شود و تنها مشی مدیریتی لازم تحقق این مهم را شامل خواهد شد.

رییس دستگاه قضایی استان در بخش دیگری از بیاناتش بر اهمیت امر نظارت و تشدید آن تأکید و یادآور شد: با اعمال نظارت های لازم بر حفظ سلامت بیشتر کار اهتمام شده و سعی شود محور بر ارشاد و تذکر استوار باشد و با دقت کافی از ورود افراد سودجو که به اشکال مختلف وارد شدنشان به دستگاه عامل تهدید این صحت و سلامت است، جلوگیری شود.

رییس کل دادگستری استان در ادامه بر تقویت بیشتر معاونت فرهنگی تأکید و تصریح کرد: با عنایت به اهمیت پرداختن به امر فرهنگ، لازم است مدیران بر اجرای برنامه های متنوع و مختلف فرهنگی در طول سال اهتمام ورزیده و بر بهره مندی از استادان درس اخلاق و دعوت از ایشان به صورت منظم در حوزه های قضایی سفارش شد.

احمد خسروی وفا در بخش دیگری به ضرورت و اهمیت برقراری و حفظ امنیت اشاره و خاطرنشان ساخت: پرونده های جرایم مهم مخل نظم و امنیت جامعه به صورت ویژه رسیدگی و با سارقان حرفه ای،‌ اشرار و قاچاقچیان و مجرمان اینگونه پرونده ها قاطعانه و در کمترین زمان ممکن برخورد شود.

وی همچنین حفظ منابع طبیعی محیط زیست را از دیگر اولویت ها دانست و بیان کرد: در سال جدید با جدیت بیشتر با ساخت و سازهای غیرمجاز و مخرب محیط زیست و منابع طبیعی برخورد قانونی خواهد شد و دادستان های حوزه های قضایی حتی در صورت عدم شکایت از سوی شاکی خصوصی به عنوان مدعی العموم ورود پیدا کرده و نسبت به اعمال قانون و تخریب اینگونه ساخت و سازها اقدام خواهند نمود.
در پایان این جلسه بر اجرایی شدن برنامه اجرایی مدون دادگستری در سال جدید تأکید و هر یک از مدیران و اعضای جلسه به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.3 - 5 ؟