تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ پنج شنبه ۲۶ فروردین

استقلال برای بازگشت به صدر جدول نیاز دارد که پرسپولیس را در بازی روز جمعه شکست بدهد تا با لغزش احتمالی استقلال خوزستان در بازی با نفت تهران بتواند دوباره به صدرجدول رده بندی برگردد.

به گزارش “ورزش سه”، در این بین استقلال باید مقابل تیمی بازی کند که در بهترین فرم خود قرار دارند و بدون تردید شکست این تیم می تواند گام بلندی به سمت قهرمانی آبی ها در لیگ برتر باشد.

استقلال بازیکنانی دارد که نقش آنها برای شکست پرسپولیس بسیار کلیدی به نظر می رسد، بازیکنانی که اگر روی فرم باشند می توانند روز خوبی برای هوادارن این تیم رقم بزنند.

مهدی رحمتی

آبی ها برای بازی روز جمعه خیال شان راحت است که بهترین دروازه بان حال حاضر لیگ برتر را در اختیار دارند و این می تواند یک نقطه قوت برای هواداران این تیم باشد. رحمتی گل بد دریافت نمی کند و بازیکنان هجومی این تیم با خیال راحت به حمله کردن فکر می کنند. بی تردید اگر روز جمعه روز خوب رحمتی باشد، آبی ها می توانند به یازدهمین کلین شیت فصل خود در این فصل مطمئن باشند.

 

هرائر مگویان

مگویان در دومین فصل حضورش در استقلال در بهترین فرم خود قرار گرفته است تا جایی که به گفته بسیاری از کارشناسان یکی از بهترین مدافعان حال حاضر لیگ برتر است. مگویان به احتمال فراوان مامور مهار مهدی طارمی آقای گل فعلی لیگ برتر خواهد بود و در صورتی که در این امر موفق باشد استقلال می تواند بسیار به بسته نگه داشتن دروازه خود امیدوار باشد.

 

امید ابراهیمی

امید ابراهیمی بدون تردید در این فصل به همراه مهدی رحمتی بهترین بازیکن استقلال بوده است. او با قدرت دوندگی بالا به خوبی موج دوم حمله را تشکیل می دهد. به جز این در لحظاتی که بازی گره می خورد ابراهیمی به خوبی می تواند با استفاده از قدرت شوت زنی خود بازی را به نفع استقلال تمام کند.  اگر ابراهیمی هافبک دفاعی استقلال نباشد و بتواند در حملات این تیم اضافه شود پرسپولیسی ها باید از حضور او درمیانه میدان میدان بترسند.

 

خسرو حیدری

حضور خسرو حیدری در پست وینگر راست استقلال یک نکته بسیار ویژه دارد و آن هم این است که این بازیکن به حملات تیمش نظم می دهد. او به جز سانترهای ویران کننده اش با اضافه شدن به میانه زمین در مقاطعی از بازی باعث برتری عددی می شود که این موضوع می تواند بلای جان پرسپولیسی باشد که کمال کامیابی نیا را به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت.

 

سجاد شهباززاده

سجاد شهباززاده هرچند مدت ها است که در گلزنی برای استقلال ناموفق است اما بی تردید این بازیکن قدرت گلزنی بالایی دارد و تنها به یک فرصت نیاز دارد تا بتواند دروازه سوشا مکانی یا لوبانف را باز کند. اگر فردا هافبک های استقلال بتوانند شهباززاده را به خوبی تغذیه کنند احتمال لغزش خط دفاعی آسیب پذیر پرسپولیس وجود خواهد داشت.

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.7 - 9 ؟