تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ پنج شنبه ۲۶ فروردین

بارسلونا با شکست ۲-۰ مقابل اتلتیکو در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، از دور رقابت ها کنار رفت.

به گزارش “ورزش سه”، آبی ها و اناری که در دیدار رفت موقف شده بودند با نتیجه ۲-۱ اتلتیکو را شکست بدهند، در دیدار امشب به شکست ۲-۰ تن دادند و از رسیدن به نیمه نهایی این رقابت ها باز ماندند.
بازی با میدان داری بارسا و بازی دفاعی اتلتیکو آغاز شد. تیم میهمان مانند دیدار رفت به دنبال رسیدن به گل از روی ضدحمله بود. بازی به همین ترتیب بیشتر در میانه زمین در جریان بود و بارها داور مجبور شد به دلیل بازی فیزیکی دو تیم بازی را متوقف کند.
بازی به همین شکل ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۳۶ اتلتیکو بود که به گل رسید. روی ارسال دیدنی سائول بود که گریزمان با یک ضربه سر تماشایی، تراشتگن را مغلوب کرد.


در دقایق پایانی نیمه اول بارسایی ها بر شدت حملات شان اضافه کردند اما نتوانستند به گل برسند و در نهایت این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.
نیمه دوم را بارسا بهتر آغاز کرد اما این اتلتیکو بود که می توانست در دقیقه ۵۴ به گل برسد اما ضربه سر لوکاس به تیر دروازه بارسا برخورد کرد.
با سپری شدن دقایق ابتدایی این نیمه، بازی کاملا یک طرفه شد و بارسایی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، حملات زیادی روی دروازه اتلتیکو ترتیب دادند اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد.
در حالی که شاگردان انریکه سخت به دنبال رسیدن به گل تساوی بودند، اتلتیکو روی یک ضدحمله توانست به گل دوم دست پیدا کند. روی حرکت فیلیپه لوئیس بود که توپ به دست اینیستا برخورد کرد و داور ضربه پنالتی اعلام کرد. گریزمان پشت ضربه ایستاد و توانست حساب کار را ۲-۰ کند.
بازیکنان بارسا که می دانستند با زدن یک گل می توانند کار را به وقت اضافه بکشند، به حملات شان ادامه دادند و اما تلاش آنها برای رسیدن به گل بی نتیجه بود و بازی با همان نتیجه ۲-۰ به پایان رسید.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.10 + 2 ؟