تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ چهارشنبه ۲۵ فروردین

سرمربی تیم ملی ایران، گفت: ما قبلاً با همه هم‌گروه‌هایمان بازی کرده‌ایم و مشکلی نیست؛ الان هم مشکلی نیست با چه تیمی بازی کنیم چون در رده‌بندی فیفا تیم اول آسیا هستیم.

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از فارس، کارلوس کی‌روش  اظهار داشت: اگر امکانات و شرایط برای تیم ملی ایران مهیا شود می‌توان به ادامه همکاری با این تیم امیدوار بود و تازه آن وقت شرایط همکاری فراهم خواهد شد.

سرمربی تیم ملی یادآور شد: البته در این خصوص اجازه دهید بعداً صحبت کنیم اما اگر کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال را بخواهد شاید این همکاری ادامه پیدا کند.

وی در مورد گروه ایران، گفت: مشکل خاصی در گروه ما نیست هر چند که اگر هر تیم دیگری هم بود ما مشکلی نداشتیم. ما قبلاً با همه هم‌گروه‌هایمان بازی کرده‌ایم و مشکلی نیست. الان هم مشکلی نیست با چه تیمی بازی کنیم چون در رده‌بندی فیفا تیم اول آسیا هستیم.

کی‌روش در مورد اینکه چه صحبتی با مردم ایران دارد و اینکه مردم بسیار او را دوست دارند، گفت: باور کنید به همین دلیل است که می‌خواهم راستگو باشم هر چند که تا به حال هم هیچ دروغی نگفته‌ام. من رک و صریح صحبت‌هایم را می‌کنم و همه مشکلات را می‌گویم تا مردم از آنها مطلع باشند و به همین خاطر هم است که اصرار دارم تا چیزی که هست را بگویم.

وی در مورد مشکلش با اسدی دبیر کل فدراسیون ایران نیز خاطرنشان کرد: بنده و اسدی هیچ مشکلی با هم نداریم.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.10 + 8 ؟