تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ سه شنبه ۲۴ فروردین

برگزاری مراسم قرعه کشی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در قاره آسیا بازتاب گسترده ای در سطح محافل خبری معتبر دنیا داشت.

به گزارش “ورزش سه”، هم گروهی دوباره ایران و کره در راه جام جهانی بار دیگر خاطرات بازی حساس دو تیم در اولسان در راه جام جهانی ۲۰۱۴ و درگیری های کی روش با سرمربی وقت کره چوی کانگ هی و مشت گره کرده او به سوی نیمکت میزبان پس از پیروزی ایران و صعود به جام جهانی را در مطبوعات کره و همچنین سایت های معتبر از جمله دیلی میل انگلیس را زنده کرد.

سایت دیلی میل در این خصوص نوشت:« ۴ سال قبل در همین رقابت های مقدماتی جام جهانی چوی کانگ هی سرمربی وقت کره با اعتراض به امکانات میزبانی ایران در تهران در بازی برگشت آرزو کرده بود که تیمش ایران را از صعود به جام جهانی حذف کند و او لذت ببرد که در نتیجه در پایان بازی برگشت که با برتری و صعود ایران در کره همراه شد صحنه های زشتی در درگیری نیمکت دو تیم و مشت گره کرده کی روش به سوی نیمکت حریف به وجود آمد که هنوز فراموش نشده است».

در همین حال سایت های خبری کره نیز با انتشار تصاویر مشت های گره کرده کی روش از اشتیلیکه خواستند هم انتقام آن شکست تلخ اولسان و هم انتقام شکست سال قبل خود در تهران را از ایران بگیرد.

 به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.4 - 8 ؟