تصویر ثابت

نفرات برتر
آخرين بروزرساني :۱۳ اردیبهشت ۹۵ ساعت ۱۲:۵۴
۹۵ یکشنبه ۲۲ فروردین

قائم مقام رئیس بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اعلام کرد: غرفه های نمایشگاه از هفتم اردیبهشت ماه جاری به ناشران تحویل داده می شود.

امیر مسعود شهرام نیا روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه کتاب و ادبیات ایرنا ، افزود: کار آماده سازی سازه های سالن های مختلف نمایشگاه به پایان رسیده و بسترهای لازم برای برپایی این رویداد مهم فرهنگی فراهم شده است .
وی با بیان اینکه احداث پارکینگ از مهمترین دغدغه های برگزاری نمایشگاه کتاب است ، اظهار داشت: برای برگزاری نمایشگاه کتاب ۹۵،ظرفیت ۲۰ هزار خودرو در پارکینگ وجود دارد در حالیکه این رقم در مصلی پنج تا شش هزار خودرو بود.
شهرام نیا ادامه داد: در شهر آفتاب ۵۵ هزارمتر مربع فضای ابنیه وجود دارد و مساحت سازه های موقت نیز ۶۵ هزار متر مربع بوده که ۵۰ هزار متر مربع آن احداث و تحویل داده شده است .
قائم مقام رئیس بیست و نهمین نمایشگاه کتاب ۹۵ ، تصریح کرد: در تلاش هستیم امکانات و تسهیلاتی رفاهی در شهر آفتاب هر چه سریعتر آماده شود.
بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ١۵ تا ٢۵ اردیبهشت ماه ۹۵ با حضور ناشران داخلی و خارجی در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود.
مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.5 + 2 ؟