تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ شنبه ۲۱ فروردین

به گزارش ایرنا از روابط عمومی دادگستری استان تهران، غلامحسین اسماعیلی در مراسم معرفی رئیس جدید دادگستری شهرستان قدس با تبریک فرا رسیدن ماه رجب با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۵ از سوی رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل افزود: برای غلبه بر مشکلات کشور و به تبع آن این شهرستان در ابعاد مختلف، تبعیت از شعار فوق و عمل کردن به آن است.
وی افزود: ضرورت دارد با کار و تلاش جهادگونه موجبات بالندگی کشور و شهرستان را فراهم کنیم تا به هدف اساسی که همان خدمت به مردم است برسیم؛ مردمی که هر زمان نظام و انقلاب به آنها نیاز پیدا کرده با تمام توان در همه صحنه ها حضور یافته و مشارکت نموده است.
وی گفت: لازم است این حضور پرشور مردم را با انجام خدمات صادقانه جبران کنیم که از جمله این خدمات، تلاش در جهت اجرای عدالت در جامعه است تا شاهد پیشرفت در معیشت مردم باشیم.
اسماعیلی ادامه داد: مطمئناً از ثمرات ارزشمند اجرای عدالت بی نیازی مردم است چرا که خداوند نیازهای مردم را در زمین، آسمان، دریا و اندیشه و عقل آدمی به ودیعه گذاشته است پس هرجا محرومیت و نیازی مشاهده شود باید توجه کنیم که عدالت قطعاً رعایت نشده است.
وی تصریح کرد: اجرای عدالت بدواً وظیفه همه آحاد مردم است در عرصه های مختلف از قبیل خانواده در برخورداری اجتماعی و سپس نوبت می رسد به کارگزاران و مسئولان نظام که قدرت و امکانات در اختیار آنان قرار دارد؛ لکن در جایی که برخی از شهروندان یا متولیان امور به عدالت رفتار نکردند در آنصورت دستگاه قضایی وظیفه دارد جلوی بی عدالتی ها را در جامعه گرفته و عدالت از دست رفته را احیا کند.
رئیس کل دادگستری استان تهران، گفت: رسالت اصلی عدلیه حمایت از عدالت پیشه گان و حفظ عدالت در جامعه است. برکات اجرای عدالت بی شمار است.
اسماعیلی تأکید کرد: بهترین کمک مردم و مسئولان برای تحقق کامل شعار سال، همانا اجرای عدالت خواهد بود؛ همه ما به نوبه خود در قبال این شعار مسئولیت داریم و باید با تمام وجود برای تحقق این هدف مقدس تلاش کنیم.
بر اساس این گزارش در این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از خدمات صادقانه حسین کریمی نژاد تقدیر بعمل آمد و شهرام برامکی که پیش از این در سمت معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان بوشهر و رئیس شوراهای حل اختلاف انجام وظیفه می کرد با دریافت ابلاغ قضائی به عنوان رئیس جدید دادگستری شهرستان قدس رسماً آغاز به کار کرد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.8 - 10 ؟