تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ شنبه ۲۱ فروردین

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اتمام مهلت انتخاب رشته در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۵ در ساعت ۲۴ امشب ۲۱ فروردین ماه خبر داد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام خبر فوق افزود: به کلیه‌ داوطلبانی که تاکنون نسبت به انتخاب رشته در آزمون دکتری اقدام نکرده‌اند توصیه می‌شود در مهلت باقیمانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org ضمن مطالعه دفترچه راهنما نسبت به انتخاب حداکثر ۵۰ کد رشته محل اقدام نمایند.

وی افزود: دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی حد نصاب کد رشته‌های خود را از طریق سایت سازمان سنجش و پایگاه اطلاع‌رسانی خود در اواخر دهه اول اردیبهشت ماه ارائه می‌کند. لذا داوطلبان ضرورت دارد برای اطلاع از حد نصاب کد رشته محل‌ها و سایر اقدامات به این اطلاعات مراجعه نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتخاب رشته ۵۷ هزار و ۱۰۶ نفر تا ساعت ۸ صبح امروز خبر داد و گفت: همچنین تا ساعت ۸ صبح امروز از تعداد ۱۲۷ هزار و ۷۲۴ داوطلب حاضر در جلسه آزمون ۱۲۲ هزار و ۱۳۳ داوطلب نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام کردند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.4 + 1 ؟