تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ پنج شنبه ۱۹ فروردین

سپاهان با وجود فشار شدید در ۲۰ دقیقه آخر موفق به گلزنی مقابل لوکوموتیو نشد تا در سومین بازی متوالی شکست بخورد اگرچه در این مسابقه استحقاق باخت را نداشت.

 

تک گل این مسابقه توسط عبدالخولیکوف در دقیقه ۵۴ به ثمر رساند و بیداری دیرهنگام شاگردان استیماچ برای جبران نتیجه بازی کافی نبود تا امیدهای سپاهانی‌ها برای صعود از این گروه به صفر برسد.

هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا ، ساعت ۱۵:۳۰  ورزشگاه لوکوموتیو

سپاهان ایران:

رحمان احمدی، عبدالله کرمی، لئوناردو پادوانی، وریا غفوری، سعید قائدی فر، علی کریمی، رسول نویدکیا (۷۱ منوچهری)، حسین فاضلی، سینیاد ایبریچیچ (خلعتبری ۶۰)، فوزیل موسایف (میلاد سرلک ۶۵)، لوسیانو پریرا
سرمربی: ایگور استیماچ

لوکوموتیو ازبکستان:

نستروف، ماخارادزه، کاپادزه، توتاهوجایف، مصطفی اف، شاخمدوف (۸۶ روزیف)، زوتیف (۷۵ علی بایف)، فایزیف، جباروف، بیکمایف (جسور خسنوف ۶۶)، عبدولخولیکوف
سرمربی: آندری نیک زایف

اخطار

ماخارادزه(۱۷) از لوکوموتیو ازبکستان

قائدی فر(۲۴) – عبدالله کرمی (۴۵) از سپاهان ایران

شرح گل:

لوکوموتیو ۱ سپاهان ۰ (دقیقه ۵۴، عبدولخولیکوف) : مهاجم لوکوموتیوی ها با عبور از بین مدافعان سپاهان توانست وارد محوطه جریمه این تیم شود و توپ ارسالی بازیکنان خود را پس از تک به تک شدن با رحمان احمدی وارد دروازه وی کند.

شرح بازی:

سپاهان که برای حفظ امیدهایش برای صعود از گروه در لیگ قهرمانان آسیا حداقل یک تساوی از این بازی می‌خواست بازی را بسته و دفاعی برابر لوکوموتیو آغاز کرد و با گرفتن فضاها از این تیم و کنترل ریتم بازی میزبان خود را کنترل کرد تا نیمه نخست بدون رخ دادن موقعیت جدی روی دروازه‌ها به پایان برسد.
در نیمه دوم سپاهان برای به ثمر رساندن گل برتری کمی پیش کشید و این امر فضا را برای مهاجمان فرصت طلب لوکوموتیو فراهم کرد و فقط ۹ دقیقه از آغاز نیمه اول گذشته بود که روی یک پاس در عمق توسط جباروف و تک به تک شدن یک مهاجم فرصت طلب مثل عبدوخولیکوف گل برتری لوکوموتیو به ثمر رسید.
در ادامه سپاهان حدود نیم ساعت زمان لازم داشت تا بازی را به تساوی بکشاند و برای این امر استیماچ از همه مهره‌های هجومی خود استفاده کرد اما علی رغم به وجود آمدن یکی دو موقعیت خطرناک بخت با یاران استیماچ یار نبود تا سومین شکست پیاپی سپاهان در این مسابقات به ثبت برسد.

اتفاق ویژه:

در شرایطی که سپاهانی ها در بازی های لیگ برتر از وضعیت مناسبی بهره نمی برند سومین شکست پیاپی سپاهانی ها در بازی های آسیایی در این بازی رقم خورد، در حالی که اصفهانی ها در بازی های لیگ برتر باید به مصاف آبی پوشان پایتخت بروند با شکست های خود در لیگ قهرمانان آسیا هت تریک کردند و تقریبا امید خود را برای صعود به مرحله بعدی این رقابت ها به صفر رساندند.

بهترین بازیکن:

دروازبان ازبکستانی ها را می توان بهترین بازیکن این بازی دانست، نستروف که در نیمه اول بازی بی کارترین بازیکن حاضر در میدان بود در نیمه دوم و مخصوصا در ۲۰ دقیقه پایانی موقعیت های زیادی را از سپاهانی ها دفع کرد تا به عنوان بهترین بازیکن این میدان بیشترین اثرگذاری را برای تیمش داشته باشد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.2 - 8 ؟