تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ پنج شنبه ۱۹ فروردین

تراکتورسازی تبریز موفق شد در روزی که ۳۵ هزار هوادار پرشور این تیم را در یادگار امام همراهی می کردند با نتیجه ۲-۰ پاختاکور ازبکستان را شکست دهد.

تراکتورسازی موفق شد با دو گل سعید آقایی و آگوستو سزار علاوه بر انتقام شکست بازی قبل برابر پاختاکور برای صعود به دور بعد تنها نیاز به یک تساوی  در دو بازی آینده برابر الهلال عربستان داشته باشد.

هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا ، ساعت ۱۹:۱۵  ورزشگاه یادگار امام تبریز
تماشاگر: ۴۰ هزار نفر
داور: یودایی یاماموتو از ژاپن

تراکتورسازی تبریز:

محمد رضا اخباری،شجاع خلیل زاده، کاردوسو، سعید آقایی (ایوب کلانتری ۸۷)، آگوستو سزار (خالد شفیعی ۸۱)، مهدی کیانی، محمد ایرانپوریان ، سینا عشوری، بختیار رحمانی، شاهین ثاقبی (سروش رفیعی ۴۶) و فرزاد حاتمی
سرمربی: امیر قلعه نویی

پاختاکور ازبکستان:

نیکیتا ریبکین، اکبرجون اسماعیلااف، عدنان ابراهووچ، کمال الدین تاجی اف، ولادیمیر کوژاک، شروزبیک کریم اف، جواهیر سوخی اف، جمشید اسکندروف، عظیم جون آخمدوف، جلاالدین ماشاریپوف و ایگور سرگیف.
سرمربی: حسن اف

اخطار:

اکبرجون اسماعیلااف (۳۱) – عظیم جون آخمدوف (۵۵) از پاختاکور

آگوستو سزار (۴۲) از تراکتورسازی

سرح گل

۰-۱(تراکتورسازی): پاس فوق العاده سروش رفیعی در دقیقه ۵۹ را آگوستو سزار با یک ضربه دقیق به گل اول تراکتورسازی تبدیل کرد.

۰-۲(تراکتورسازی): سانتر فوق العاده فرزاد حاتمی از سمت راست را سعید آقایی جلو کشیده توانست به گل دوم تراکتورسازی با یک بغل پا تبدیل کند.

اتفاق ویژه:

تراکتورسازی با این برد توانست سومین پیروزی اش در چهارمین بازی این فصل آسیایی خود را به دست آورد، با این برد شاگردان قلعه نویی تنها یک امتیاز از دیدار برابر الهلال در دو بازی رفت و برگشت می خواهند، اتفاقی که ممکن به نظر می رسد.

بهترین بازیکن: 

آگوستو سزار که در دقیقه ۵۹ پاس زیبای سروش رفیعی را به گل اول تیمش تبدیل کرده بود از سوی کارشناسان ای اف سی به عنوان بهترین بازیکن این دیدار انتخاب شد، این بازیکن ۸۱ دقیقه برای سرخ پوشان تبریز امروز بازی کرد و سپس جای خود را به خالد شفیعی داد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.6 - 10 ؟