تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ چهارشنبه ۱۸ فروردین

خبرگزاری اسکای اسپورت مدعی شد که رئال مادرید قصد دارد رونالدو را در تابستان پیش رو به فروش برساند.

رونالدو ۳۱ ساله نسبت به سال‌های گذشته آمار گلزنی ضعیف تری به ثبت رسانده است. قرارداد او تا سال ۲۰۱۸ اعتبار دارد و او از باشگاه تقاضا افزایش حقوق کرده که احتمالا با پاسخ منفی روبرو خواهد شد.


طبق ادعای اسکای اسپورت،‌ رئال در قبال رونالدو ۶۰ میلیون یورو می‌خواهد و گفته می‌شود منچستریونایتد محتمل ترین گزینه است. آنها حاضرند برای رونالدو حقوقی حدود ۲۰ تا ۲۵ میلیون یورو در سال پرداخت کنند که نسبت به دستمزد فعلی او در رئال، افزایش قابل ملاحظه ای است.
این در حالی است که رونالدو بارها اعلام کرده می خواهد تا پایان قرارداد فعلی اش در رئال بماند؛ هرچند هرگز احتمال بازگشتش به منچستریونایتد را رد نکرد.

او در دیدار مقابل پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان، با صحبت درگوشی با لورن بلان، شایعات زیادی را در مورد احتمال رفتنش به پاریس رقم زد اما به تازگی رسانه های فرانسوی ادعا کردند که این باشگاه ترجیح می دهد به جای رونالدو که به روزهای پایانی دوران حرفه ای اش نزدیک می شود، نیمار، ستاره برزیلی بارسا، را به خدمت بگیرد.
البته رونالدو این هفته  در ال کلاسیکو یک گل بسیار ارزشمند برای رئال به ثمر رساند و اگر بتواند این درخشش را تا انتهای فصل ادامه بدهد و رئال را به یازدهمین قهرمانی در اروپا برساند، ممکن است حتی رئالی ها قرارداد جدیدی با او امضا کنند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.10 + 7 ؟