تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ چهارشنبه ۱۸ فروردین

پاتوق فیلم کوتاه «سینما آینده» فعالیت رسمی خود را از ۱۵ اردیبهشت ماه آغاز می کند.

پاتوق فیلم کوتاه «سینما آینده» که اسفند ماه گذشته توسط انجمن سینمای جوانان ایران و با همکاری موزه فرش ایران در محل سالن نمایش موزه فرش و با حضور جمع کثیری از مدیران سینمایی، فیلم سازان فیلم کوتاه و علاقه مندان به این سینما افتتاح شد از ۱۵ اردیبهشت ماه فعالیت خود را آغاز می کند.
نخستین برنامه پاتوق فیلم کوتاه از ساعت ۱۶ فعالیت رسمی خود را آغاز خواهد کرد. حضور در برنامه های این پاتوق برای عموم علاقه مندان آزاد و رایگان خواهد بود.

**همایش سه‌روزه «دور دنیا در سه روز» در انزلی
انجمن سینمای جوانان بندر انزلی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر انزلی همایش سه‌روزهٔ فیلم کوتاه با عنوان «دور دنیا در سه روز» را با توجه به استقبال و اشتیاق مردم و جامعه فرهنگی و هنری انزلی برگزار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در طی این همایش ۶۰ فیلم کوتاه زیر ۶ دقیقه که از تولیدات جدید کشورهای اروپایی همچون ایتالیا، اسپانیا، فرانسه و …هستند به نمایش گذاشته خواهد شد.
همچنین گفتنی است، این همایش که اسفندماه سال گذشته نیز برگزار شده بود با توجه به استقبال از این برنامه و باهدف به نمایش گذاشتن ساختار ایده و ایجاز در فیلم کوتاه از تاریخ ۲۵ تا ۲۷ فروردین‌ماه سال جاری در سالن اصلی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر انزلی برگزار خواهد شد.

**راه‌اندازی دوره‌های آموزش مجازی فیلم‌سازی
انجمن سینمای جوانان ایران در راستای به روز رسانی ساختار آموزشی خود دوره های آموزش مجازی فیلم سازی راه اندازی می کند.
معاونت فرهنگی و آموزش انجمن با انتشار این خبر از به پایان رسیدن مراحل بررسی زیرساخت های مورد نیاز برای راه اندازی این دوره ها خبر داد.
آموزش مجازی دوره های فیلم سازی، کارگاهی و تک درس های مشاغل سینمایی به منظور پوشش هر چه بهتر گستره دفاتر انجمن و همچنین ارائه این آموزش ها به جوانان سراسر کشور راه اندازی خواهد شد.
این طرح هم اکنون در مرحله برنامه ریزی اجرایی قرار دارد و به زودی تامین محتوای آموزشی و تجهیز دفاتر پنجاه و نه گانه انجمن سینمای جوانان ایران به تجهیزات مورد نیاز آن آغاز خواهد شد.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.9 + 8 ؟