تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ سه شنبه ۱۷ فروردین

دادستان سابق کل کشور گفت: گام های بلندی در قوه قضاییه توسط بزرگان برداشته شده و امروز شاهد اقتدار و صلابت این مجموعه هستیم.

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رییسی در مراسم تودیع و معارفه دادستان کل کشور، اظهار کرد: قدسی بودن هر امری جز اتصال به حول قدوس امکان پذیر نیست. اگر بخواهیم فکر و عمل قدسی شود باید با قدوس مرتبط شد.

وی افزود: خیلی نظام و کرسی قضا در عالم وجود دارد اما به راستی کدام یک قدسی است؛ در واقع نظامی که متصل به وحی است و در راس آن مقام معظم رهبری قرار دارد. مقام معظم رهبری و امام خمینی (ره) جانشینان به‌حق حضرت ولی عصر (عج) هستند؛ لذا می توان گفت که این یک نظام را قدسی می کند.

دادستان سابق کل کشور خاطرنشان کرد: مبانی و باید و نبایدهایی که در نظام حاکم است باید الهی باشد و باید در سازوکارهای تمام احکام مسائل شرعی وجود داشته باشد که اگر غیرشرعی باشد باید از درجه اعتبار ساقط شود.

رییسی اظهار کرد: فرد عامل باید فکر و عملش از سازوکار قدسی برخوردار باشد که با شاکله نظام مقدس همخوانی داشته باشد که در این صورت به یک مجموعه مقدس تبدیل می شود.

رییس تولیت آستان قدس رضوی تصریح کرد: در این مدت با روسا و مسئولینی در قوه قضاییه افتخار همکاری داشته ام که در حال حاضر در محضر حضرت حق هستند. امروز نیز در راس دستگاه قضایی آیت الله آملی لاریجانی قرار دارد که ان شاءالله خداوند به توفیقات ایشان بیفزاید.

وی خاطرنشان کرد: خداوند را شاکر هستم که با مجموعه فرهیخته و وارسته دستگاه قضایی در طول این مدت همکاری کرده ام.

دادستان سابق کل کشور گفت: گام‌های بلندی در قوه قضاییه توسط بزرگان برداشته شده و امروز شاهد اقتدار و صلابت در مجموعه دستگاه قضایی هستیم.

رییسی تصریح کرد: خدا را شاکرم که عنایت حضرت امام رضا (ع) شامل حالم شد و همچنین اعتماد مقام معظم رهبری نیز شامل حال اینجانب شد. از محبت های رییس دستگاه قضایی و مجموعه دادستانی کل کشور کمال تشکر را دارم.

وی خاطرنشان کرد: در دورانی که کار پرونده ای انجام می دادیم تلاش کردیم در بخش ستادی، دادستانی کل بتواند جایگاه خود را پیدا کند لذا از همه دادستان های سراسر کشور و کارکنان کمال سپاسگزاری را دارم. همچنین انتصاب حجت الاسلام و المسلمین منتظری به عنوان دادستانی کل کشور انتصابی شایسته است و ان شاءالله ایشان و همکارانشان در جهت اجرای قانون گام های بلندی بردارند.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.6 - 8 ؟