تصویر ثابت

نفرات برتر
۹۵ دوشنبه ۱۶ فروردین

رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران با اشاره به نامگذاری امسال از جانب رهبر انقلاب با عنوان ‘اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل’ گفت: مدیریت صحیح نیروها و بهره وری در منابع انسانی از جمله راهکارهای اقتصاد مقاومتی است.

با حضور محمدعلی جمشیدی رییس دانشگاه پیام نور استان تهران، حجت الاسلام علی نبوی سرپرست دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان تهران، روسای مراکز و واحدها و مدیران ستادی، نخستین نشست روسای مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان تهران در سال جدید تشکیل شد.
حجت الاسلام نبوی سرپرست دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان تهران با تبریک سال نو همگان را به حسن خلق، همدلی، صداقت و حسن معاشرت با دیگران به ویژه افراد تحت مجموعه فرا خواند و از برنامه های آتی این دفتر از جمله، ثبت نام مراسم اعتکاف، کارگاه سه روزه هم اندیشی ‘ علم و اندیشه سیاسی’ و سفر زیارتی مشهد مقدس ویژه دانشجویان مزدوج خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، جمشیدی نیز در این مراسم ضمن تبریک سال نو ، طی سخنانی بر اهمیت نامگذاری سال ‘ اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل ‘ تاکید کرد.
وی مدیریت صحیح نیروها و بهره وری در منابع انسانی را از جمله راهکارهای اقتصاد مقاومتی در دانشگاه و همه دستگاه ها عنوان کرد و افزود: اقتصاد مقاومتی تنها در اقدامات اقتصادی خلاصه نمی شود بلکه تربیت و آموزش صحیح دانشجویان نیز از اقدامات ضروری در این راستاست.
رئیس دانشگاه پیام نور استان تهران یادآور شد: این اقدامی مهم است که هریک از ما به عنوان مدرس باید توجه داشته باشیم که چقدر تدریس و تربیت ما در آینده دانشجو و در نهایت آینده کشور مفید و موثر است.به کانال طرح نوین در تلگرام بپیوندید
نظرات کاربران

*حاصل جمع و تفریق اعداد روبه رو را وارد نمایید.7 + 1 ؟